Kim Milyoner Olmak İster Başvuru Sorgulama ve Başvuru Takip

Kim Milyoner Olmak İster Başvuru Sorgulama ve Başvuru Takip

Kim Milyoner Olmak İster 2 Ağustos 2011 sen beri ATV ekranlarında yayınlanan bilgi yarışmasıdır. Bilgi yarışmasını ilk olarak Kenan Işık sunmuştur. 13 yıl programı sunmuştur ve daha sonra geçirdiği rahatsızlık sonucu programı Selçuk Yöntem devralmıştır. Selçuk Yöntemin ardından program sunuculuğunu genç oyuncu Murat Yıldırım devralmıştır ve halen de devam etmektedir. Reytingleri yüksek olan program genç oyuncunun sempatik tavırları izleyiciyi daha çok programa bağlamaktadır. Yarışmada toplamda 12 soru bulunmaktadır. İlk sorunun ödülü 500 ardından 2. Soru bilindiği takdirde 1000 tl yarışmacıya baraj sorusu olarak tahsis edilir. Soruları bilen yarışmacı 7. Sorunun sonunda 15.000 tl ödülü garantiler. 15 bin tl baraj ödülünden önce sorular süreli iken barajdan sonra yarışmacıya düşünme süresi sınırsız olarak verilir. Yarışmacı soruyu bilemediği takdirde cevaplamadan ve süresi dolmadan çekilme hakkında sahiptir. Yarışmacıya kolaylık açısından 4 adet joker verilmektedir.

  • 1. Joker Yarı yarıya joker hakkı: otomatik olarak yanlış iki cevap elenir.
  • Joker telefon joker hakkı: yarışmacı istediği kişiyi arayabilir.
  • Joker çift cevap joker hakkı: yarışmacı istediği 2 cevabı üst üste verebilir.
  • Joker seyirci joker hakkı: seyircilere verilen el bilgisayarı ile seyirciler 1 soruya cevap verebilir.
  • Tüm bunların sonunda 12 soruyu da doğru cevaplayan kişi 1.000.000 TL büyük ödülün sahibi olur.

Yarışmaya başvuru yapmak istiyorsanız; Kim Milyoner Olmak İster Başvuru Formu Doldur

Kim Milyoner Olmak İster Başvuru Takip

Kim Milyoner Olmak İster programına başvuru yaptıktan sonra görevli kişiler tarafından başvuran kişilere bir takip numarası verilmektedir. Bu numara aracılığıyla programa davet edilip edilmeyeceğinizi öğrenebilirsiniz. Başvuru takip numarası Sabah Gazetesinde yayınlanmaktadır. Kim Milyoner Olmak ister başvuru sonuçları ve başvuru takip sayfamız aracılığıyla en güncel listeyi bu sayfa üzerinden bulabileceksiniz. Ayrıca başvuru takibini sitemizden de yapabilirsiniz. Merak ettiğiniz soruları yorumlar aracılığıyla bizimle paylaşabilirsiniz. Kim Milyoner Olmak İster programı iletişim numaraları aşağıda bulunmaktadır.

Bu yazımız aracılığıyla kim milyoner olmak ister iletişim bilgileri, kim milyoner olmak ister irtibat tel, kim milyoner olmak ister mesaj gönder, kim milyoner olmak ister telefon no, kim milyoner olmak ister whatsapp numarası, kim milyoner olmak ister telefon numarası gibi bilgileri detaylı olarak öğrenebilirsiniz.

2 Yorum - YORUM YAZIN

Cevapla