Kendi Düşen Ağlamaz Başvuru Formu ve Whatsapp Başvuru Numarası

Kendi Düşen Ağlamaz Başvuru Formu ve Whatsapp Başvuru Numarası

TRT1 ekranlarında yayınlanan yarışma programıdır. Sunuculuğunu Bay J’den sonra Ertem Şener teslim almıştır. Programın amacı hem eğlendirirken hem de para kazandırmayı sağlamaktır. 3 kişilik gruplar halinde programa başvuru yapılabilmektedir. Yarışmacılara toplam tutar olarak 1 milyon tl verilmektedir. Yarışmacıların amacı 7 sorunun sonunda ellerindeki paraları koruyabilmektir. Sunucu Ertem Şener’in sorduğu sorularda dörder şık bulunmaktadır. Emin olmadıkları sorularda yarışmacılar ellerindeki paraları bölme şansına sahip oluyor. Kapaklı bölmeler üzerinde istedikleri yerlerde durabiliyorlar. Ancak parayı ne kadar bölerlerse kaybedilen paranın miktarı o kadar artıyor.

Her sorunun cevaplama süresi olarak bir dakika verilmektedir. Süre dolduğunda ise yanlış cevabın bulunduğu kapaklar tek tek açılıyor. Üzerindeki kişiler içi su dolu bir fanusa düşüyor. Yarışmaya devam edebilmenin şartı ise doğru cevabın üzerinde en az bir kişinin bulunmasıdır. Diğer yarışmacılar ise sudan çıkıp yarışmaya devam ediyor. Final etabında ise doğru olduğunu düşündükleri tek bir şıkkın üzerinde duruyorlar. Bu sefer ki sorular 2 şıklı olduğu için diğer şıkkın bulunduğu kapakta ise sunucu duruyor. Doğru cevap açıldığında yarışmacılar sulara gömülürse para ödülü alamıyorlar. Ancak sunucu Ertem Şener suya düşerse ellerinde kalan miktarı kazanmış oluyorlar.

Kendi Düşen Ağlamaz adlı yarışma programı bilginizi ölçerken yüksek miktarlarda para kazanabileceğiniz bir program. Kendi Düşen Ağlamaz programına başvuru yapmak için aşağıda bulunan bağlantıya tıklamanız gerekmektedir.

Kendi Düşen Ağlamaz Başvuru Formu Doldur

Kendi Düşen Ağlamaz Whatsapp Başvuru Telefon Numarası
Henüz bir numara yayınlanmamıştır ancak yayınlandığı anda buradan paylaşılacaktır.

Kendi Düşen Ağlamaz İletişim Telefon Numarası
Henüz bir numara yayınlanmamıştır ancak yayınlandığı anda buradan paylaşılacaktır.

Bu yazımız aracılığıyla kendi düşen ağlamaz iletişim bilgileri, kendi düşen ağlamaz irtibat tel, kendi düşen ağlamaz mesaj gönder, kendi düşen ağlamaz telefon no, kendi düşen ağlamaz whatsapp numarası, kendi düşen ağlamaz telefon numarası gibi bilgileri detaylı olarak öğrenebilirsiniz.

Yorum Yok - YORUM YAZIN

Cevapla