Kelime Oyunu Başvuru Sonuçları ve Başvuru Takip Sorgulama

Kelime Oyunu Başvuru Sonuçları ve Başvuru Takip Sorgulama

Kelime Oyunu uzun yıllardır ekrana gelmektedir. Sevilerek izlenen yarışma programı Teve2 kanalında yayınlanmaktadır. Programı Ali İhsan Varol sunmaktadır. Yarışma programı uzun yıllardır değişmeyen formatıyla sevilen bir program olmuştur. Bazı dönemler kanal değiştiren program en son teve2’de kalmıştır. Yarışmaya katılan kişilere birtakım sorular sorulur. Cevaplar 4 harfli kelimelerden başlayarak en son 10 harfli kelimelere kadar ikişer adet olmaktadır. Her kelimenin anlamlarını içeren veya benzetme yapılarak cevaba uygun sorular sorulur. Harf sayısı arttıkça sorudan alınan puan artar. Yarışmacılar cevabını bilmediği sorularda harf talebinde bulunabilir. Harf isteme sırasında gelenek haline gelmiş ‘harf alayım’ kelimesi kullanılır. Ne kadar harf alırsanız sorudan alınacak puan o kadar düşmektedir. Yarışma süreyle oynanır. Belirli süre içerisinde ne kadar soru cevaplanabilirse puan o kadar olur. Yarışma sonunda net puanınız ortaya çıkar. O günün tüm yarışmacıları yarıştıktan sonra en yüksek puanı alan kişi günün kazananı olur.

Kelime Oyunu yarışmasının başvuru sonuçları bu sayfa üzerinden yayınlanacaktır. Eğer başvuru yapmadıysanız Kelime Oyunu Başvuru Formu isimli yazımızdan başvuru bilgilerini öğrenebilir, başvuru yapabilirsiniz.

Bu yazımız aracılığıyla kelime oyunu iletişim bilgileri, kelime oyunu irtibat tel, kelime oyunu mesaj gönder, kelime oyunu telefon no, kelime oyunu whatsapp numarası, kelime oyunu telefon numarası gibi bilgileri detaylı olarak öğrenebilirsiniz.

9 Yorum - YORUM YAZIN

Cevapla