Kaybolan Çiçekler Son Dakika Haberleri ve Son Gelişmeler

Kaybolan Çiçekler Son Dakika Haberleri ve Son Gelişmeler

İnci Ertuğrul FOX Tv’de yepyeni bir program sunmaya başladı. Kaybolan Çiçekler isimli program yaz sezonunda başladı ve yeni yayın döneminde de devam ediyor. Hafta içi her gün ekranlara gelen programın izleyicisi oldukça fazla. Programda kayıp insanların bulunması yününde çalışmalar yapılıyor. Aynı zamanda ailelerin başına gelmiş vahim durumlar da program konu oluyor. Aileleri sevindirmek için çalışmalar hızlı bir şekilde gerçekleşiyor. Programda başarıya ulaşmış vakalar bulunuyor. Bunlardan bir tanesi 15 yaşındaki Sedat Sarı isimli çocuk. Programda aramaları başlayan çocuk hakkında gelişmeler yaşandı. Sedat Sarı bulundu. Program kısa yayın hayatına böyle bir başarı sığdırdı. Aynı zamanda haber bültenlerinde de konu olan bir olay daha programa konu oldu. 3 yaşındaki Alperen serviste ölü bulunmuştu. Alperen kreşe gidiyordu ve o gün servis görevlileri emniyet kemeri takılı Alperen’i çıkarmayı unutmuştu. Kendi çabalarıyla bulunduğu yerden kurtulamayan Alperen havasız kalıp can verdi. Bu olayda suçlamaları kabul etmeyen kreş yönetimi hakkında araştırma başlatıldı. Alperen’in suçluları programda aranmaya çalışıldı. Bir diğer vaka ise kendi öz kızı için “öldür” emri veren kadındı. Programa çıkıp hiçbir şey olmamış gibi kızının katilini aramıştı. Daha sonra ise cinayetin azmettiricisi olduğu ortaya çıkmıştı. Kaybolan Çiçekler adlı televizyon programında yaşanan gelişmeler an be an sitemizden yayımlanmaktadır. Merak ettikleriniz hakkında sitemizi takip edebilirsiniz.

Kaybolan Çiçekler son dakika haberleri hakkında tespit ve görüşlerinizi aşağıda bulunan yorum bölümü aracılığıyla bizlere iletebilirsiniz. Ayrıca Kaybolan Çiçekler Telefon Numaraları ve Kaybolan Çiçekler Whatsapp İhbar Hattı Numaraları‘na bu bağlantıya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Bu yazımız aracılığıyla kaybolan çiçekler iletişim bilgileri, kaybolan çiçekler irtibat tel, kaybolan çiçekler mesaj gönder, kaybolan çiçekler telefon no, kaybolan çiçekler whatsapp numarası, kaybolan çiçekler telefon numarası gibi bilgileri detaylı olarak öğrenebilirsiniz.

Cevapla