Kaybolan Çiçekler Başvuru Formu ve Whatsapp İletişim Numarası

Kaybolan Çiçekler Başvuru Formu ve Whatsapp İletişim Numarası

FOX Tv ekranlarında yayınlanan programı İnci Ertuğrul sunmaktadır. Program hafta içi her gün yayınlanmaktadır. Formatı kendisinden haber alınamayan kişilerin ailelerinin başvurduğu bir kayıp bulma programıdır. Aynı zamanda birçok olay da programa konu olmaktadır. Kayıp kişileri aileleri ile kavuşturmaya çalışan program ailelerin mutlu ayrılmasını sağlamıştır. İnci Ertuğrul tecrübeli sunumuyla ve samimi tavırlarıyla programa başvuran kişilerin rahat hissetmesini sağlamaktadır. Cinayete kurban gitmiş kişilerin zanlılarını bulmaya çalışmaktadırlar.

Birçok kişi tarafından takip edilen program ilgiyle karşılanmıştır. Program toplumsal sorunlara değinmesiyle dikkat çekmeye devam ediyor. Gizemli bir şekilde hayatına veda etmiş insanların ölüm sebeplerini araştırmaktadırlar. Geçtiğimiz günlerde bindiği okul servisinde ölü bulunan bir çocuğun ölüm sebebi ve zanlılarını bulmaya yönelik çalışmalar yapmışlardır. Ailelere ve ekranları başındakilere bu tür sorunlarla karşılaşmamak adına önlemler almalarını ve yapmaları gerekenleri bir nebze olsun aktarmaya çalışmaktadırlar.

Kaybolan Çiçekler Başvuru Formu Doldur
Henüz bir başvuru formu bağlantısı paylaşılmamıştır, yayınlandığında buradan da yayınlanacaktır.

Kaybolan Çiçekler Telefon İhbar Numarası
0212 284 60 60
0530 05 05 155

Kaybolan Çiçekler Programa Katılma Başvuru Numaraları
0212 284 60 60
0530 05 05 155

Kaybolan Çiçekler Whatsapp İhbar Hattı Numarası
0530 05 05 155

Kaybolan Çiçekler Canlı Yayın Telefon Numarası
0212 284 60 60
0530 05 05 155

Kaybolan Çiçekler İletişim Mail Adresi
Kaybolan Çiçekler’in aktif olarak kullanmış olduğu herhangi bir mail adresi bulunmamaktadır. Ancak bir mail adresi yayınlandığında bu sayfadan da yayınlanacaktır.

Bu yazımız aracılığıyla kaybolan çiçekler iletişim bilgileri, kaybolan çiçekler irtibat tel, kaybolan çiçekler mesaj gönder, kaybolan çiçekler telefon no, kaybolan çiçekler whatsapp numarası, kaybolan çiçekler telefon numarası gibi bilgileri detaylı olarak öğrenebilirsiniz.

Cevapla