Kanal D Haber İletisim Numarası ve Whatsapp İhbar Hattı

Kanal D Haber İletisim Numarası ve Whatsapp İhbar Hattı

Aydın Doğan’a ait Doğan Holding bünyesindeki Kanal D, daha çok yayınladığı dizilerle ön plana çıkan ulusal bir kanaldır. Show TV’den sonra en çok dizi yayınlayan kanal olma unvanına sahiptir. 2009 yılında ülkemizde en çok izlenen kanallardan biri olmuştur. 1993 yılında yayın hayatına başlayan kanalın, Avrupa şubesi Euro D’dir.

Kanal D Haber

Kanal D Haber 1993 – 1994 yılları arasında Reha Muhtar tarafından sunuldu. Sonraki yıllarda Emin Çölaşan, Jülide Ateş, Ardan Zentürk, Uğur Dündar, Yasemin Özdemir, Serap Özgü, Mehmet Ali Birand, Defne Samyeli, Ferda Yıldırım, Sonay Dikkaya, Serdar Cebe ve Cüneyt Özdemir tarafından sunulmaya devam etti.  Şu an ana haber bültenini Ahmet Hakan Coşkun sunmaktadır. Güneri Cıvaoğlu ve Nazlı Ilıcak gibi usta kalemlerin yorum sunucusu olarak görev aldığı kanalda Uğur Dündar uzun yıllar gece haberlerini sunmuştur. Kanalın spor müdürü İlker Yasin’dir. Gerek seçimlerde gerekse gündem konularında kaliteli ve hızlı bir hizmet sunmaya çalışan Kanal D, kadrosuna her zaman deneyimli ve ses getiren isimleri almaya özen göstermiştir. Hafta içi ve hafta sonu yayınladığı programlarla büyük bir izleyici kitlesine ulaşmış ve bunu korumayı başarmıştır.

Kanal D Ana Haber, her gün Türkiye’nin ve dünyanın dört bir yanından aldığı bilgileri ekranlara taşıyarak izleyicileri bilgilendirmeyi amaçlar. Kanal D Haber iletişim için www.kanald.com.tr/iletisim adresi ziyaret edilebilir ya da 0 (212) 478 00 88 numaralı Alo D Hattı aranabilir. İzleyiciler kanal hakkındaki tüm fikirlerini özgürce ifade edebilir ve düşüncelerini kanal yetkilileriyle paylaşabilir. Her gün binlerce kişinin arayarak ya da mail atarak ulaştığı Kanal D Haber iletişim sayesinde, bilinmeyen, üstü örtülen ya da unutulan şeyler gün yüzüne çıkarılıyor.

Kanal D’de yayınlanan dizi ve programlarla alakalı fikir ve eleştiriler için izleyicitemsilcisi@kanald.com.tr adresine mail atılabilir. Kanal D web sitesi ile alakalı fikir ve eleştiriler içinse bizeyazin@kanald.com.tr adresi kullanılabilir.

Kanal D Haber ihbar Hattı

Ahmet Hakan’ın sunduğu Kanal D Ana Haber Bülteni’ne çevrenizde gördüğünüz, kameraya aldığınız ya da fotoğrafını çektiğiniz, haber niteliği taşıdığını düşündüğünüz olayları ihbar edebilirsiniz. Bunun için Kanal D haber whatsapp numarası 0532 349 12 12 numaralı telefon kullanılabilir. Milyonlara ulaşan Kanal D Ana Haber, izleyicilerden gelen görüntüleri ve videoları değerlendirerek, Türkiye’nin ulaşılamayan hiçbir bölgesinin kalmamasını sağlıyor. Seyircilerin desteğiyle daha fazla büyüyen kanal, haber merkezlerine gelen her bilgiyi ayırt etmeden inceliyor ve ekranlara yansıtmaya çalışıyor.

Kanal D Haber İhbar Hattı

0 (212) 478 00 88 numaralı Kanal D haber ihbar hattını arayarak kanala ulaşabilir ve içinden çıkamadığınız durumlarda, haber olmasını istediğiniz konularda tüm Türkiye’nin sesinizi duymasını sağlayabilirsiniz. İzleyiciler, tanık oldukları olayları anında ihbar hattını arayarak Kanal D ekiplerine bildirebilir ve medya yoluyla haklarını arayabilirler.

Yorum Yok - YORUM YAZIN

Cevapla