Kanal 7 Feridun Kunak Show İletişim Telefon Numarası ve Whatsapp Hattı

Kanal 7 Feridun Kunak Show İletişim Telefon Numarası ve Whatsapp Hattı

Ülkemizde sabah programlarından en çok izlenenleri ve en çok izlenen programları tabii ki de sağlık programlarıdır. Televizyonda yayımlanan sağlık programlarında uzman doktor ve alanında uzman diyetisyen, fizyoterapist, aşçı, uzman doktor gibi kişiler programa çıkarak doğal anlamda bugüne kadar hiç duymadığınız sağlığınızı olumlu yönde etkileyen, evde çok pratik şekilde yapacağınız tarifleri ve çözüm yollarını tüm izleyenler ile paylaşır.

Bu arada bu sağlık programlarına izleyiciler telefon veya WhatsApp üzerinden sorular sorar; öğrenmek istedikleri sağlık problemleri hakkında detaylı bilgi alarak doğanın bizlere vermiş olduğu en muhteşem yöntemleri doktorlar aracılığıyla öğrenirler. Dr. Feridun Kunak’ın sunmuş olduğu Feridun Kunak Show’da bu sağlık programlarından bir tanesi olarak ön plana çıkmaktadır. Haftaiçi pazartesi gününden perşembe gününe kadar 4 gün boyunca yayımlanan Dr. Feridun Kunak Show’da hayatın her köşesinden ipuçları, daha önce hiçbir yerde duymadığınız özel tarifler, derdinize şifa olacak niteliğinde muazzam sağlık çözümleri gibi bilgilerle izleyenlerin karşısına çıkmaktadır. Program bahsettiğimiz gibi Pazartesi, Salı, Çarşamba ve Perşembe günleri saat 09.30’da canlı olarak yayımlanmaktadır.

Dr. Feridun Kunak Show programına katılmak, uzmanlara veya Feridun Kunak’a sorularınızı iletmek için 0312’li bir telefon numarası ve Feridun Kunak’a ait bir websitesi bulunmaktadır. Bu irtibat bilgileri aracılığıyla programla ve Feridun Kunak hoca ile kolaylıkla iletişim kurabilirsiniz.

Dr. Feridun Kunak Show İletişim Telefon Numarası
0312 284 04 08
0312 284 07 07

Dr. Feridun Kunak Show Şifre Telefon Numarası
0312 284 04 08

Dr. Feridun Kunak Show Canlı Yayın Telefon Numarası
0312 284 04 08
0312 284 07 07

Dr. Feridun Kunak Show Whatsapp Telefon Numarası
0549 215 10 10

Dr. Feridun Kunak Show Whatsapp Hattı
Henüz aktif bir WhatsApp hattı bulunmamaktadır.

Dr. Feridun Kunak Show Whatsapp Soru Sorma Hattı
Henüz aktif bir WhatsApp hattı bulunmamaktadır.

Dr. Feridun Kunak Show’e Mesaj Gönder
0312 284 04 08
0312 284 07 07

Ayrıca aşağıda bulunan yorum bölümü aracılığıyla mesaj ve yorumlarınızı bildirebilirsiniz.

Bu yazımız aracılığıyla feridun kunak iletişim bilgileri, feridun kunak irtibat tel, feridun kunak mesaj gönder, feridun kunak telefon no, feridun kunak whatsapp numarası, feridun kunak telefon numarası, feridun kunak yarışmaya katılma gibi bilgileri detaylı olarak öğrenebilirsiniz.

15 Yorum - YORUM YAZIN

Cevapla