Kalp Atışı Dizisi Konusu ve Oyuncuları

Kalp Atışı Dizisi Konusu ve Oyuncuları

Kalp Atışı Dizisinin Konusu

Show Tv ekranlarında yayınlanan programı senaristleri Makbule Kosif, Eda Tezcan, Gülsev Karagöz, Zafer Özer Çetinel ve Melis VeziroğluYılmaz gibi güçlü isimlerdir. Dizinin yönetmen koltuğunda Yusuf Pirhasan oturmaktadır. Başrollerini Öykü Karayel ve Gökhan Alkan paylaşmaktadır. Eylül babası ve üvey annesi ile yaşakta iken sorunlu bir çocuk olmuştur. Üvey annesinin de ısrarıyla babaannesi Gülayşe’nin yanına Marmaris’e gönderilir. Burada kendine yeni bir hayat kurmaya çalışmaktadır. Öğretmeni Ali Asaf ile yakın bir ilişkisi vardır. Babaannesinin ölümünden sonra çevresindekilere sırt çeviren Eylül herkesle bağını koparmıştır. Ali Asaf ile görüşmeyi de kesmiştir. Kendini doktor olmaya adayan Eylül sıkı çalışmalar sonucunda doktorluk mesleğine başlamıştır. 13 yıldır görüşmediği Ali Asaf ile aynı hastanede çalışmaya başlamıştır. Aralarında yakınlaşmalar olmaya başlayan ikili aynı zamanda birbirine zıt düştüğü yerler de olur. İki doktorun aşk hayatını konu alan dizi oldukça sevilmiştir.

Kalp Atışı Dizisi Oyuncuları ve Karakterleri

  • Eylül Erdem- Öykü Karayel: Başarılı bir beyin cerrahı. İşkolik bir doktor olan Öykü aşkın zayıf insanlara göre olduğunu düşündüğü için ilişkilere sıcak bakmıyor.
  • Ali Asaf Denizoğlu- Gökhan Alkan: Bir zamanlar öğretmenlik yapmış olan başarılı bir beyin cerrahı. Yakışıklı ve zengin. Eylül’le beraber çalıştığı hastane babasına ait. Öğrencisi Eylül’e karşı yoğun hisleri var. Onu kazanmak için elinden geleni yapıyor.
  • Oğuz Dağçakrak- Ali Burak Ceylan: Hastanede çalışan bir beyin cerrahı. Eylül’e karşı hisleri var. Ali Asafın en dişli rakibi. Dikbaşlı bir kişiliği olan Oğuz yenilgiyi hazmedemiyor.
  • Bahar Tunç (Ege Kökenli): Eylül ile beraber liseyi tamamladı. Ali Asafın öğrencisi ve yine onlarla beraber aynı hastanede çalışıyor. Ali Asafa aşık ve onu elde etmek için elinden geleni yapıyor.
  • Selim Can (Fatih Dönmez): Hastanenin abisi olarak biliniyor. Doktorluk mesleğinde oldukça yetenekli. Eylül’le tanışıklığı eski zamanlara dayanıyor. Ona olan bağlılığını kendisi bile tanımlanamıyor.
  • Esma Sancak (Burcu Türünz): Eylül’ün liseden beri en yakın arkadaşı. Şimdilerde hastanenin yakınlarında kafe işletiyor. Sevimli ve tatlı bir kişiliğe sahip.
  • Alp Sungur (Selahattin Paşalı): Sosyal medya ile oldukça ilgili, yakışıklı bir doktor. Eğlenceli ve parti çocuğu.
  • Fatih Yılmaz (Barış Aytaç): Genel cerrah asistanı. Doktor Bahar’a karşı ilgisi var.

Kalp Atışı Oyuncu Başvurusu Yap

Bu yazımız aracılığıyla kalp atışı dizisi iletişim bilgileri, kalp atışı dizisi irtibat tel, kalp atışı dizisi mesaj gönder, kalp atışı dizisi telefon no, kalp atışı dizisi whatsapp numarası, kalp atışı dizisi telefon numarası gibi bilgileri detaylı olarak öğrenebilirsiniz.

Cevapla