Kalp Atışı 26. Bölüm İzle (Fragman)

Kalp Atışı 26. Bölüm İzle (Fragman)

Shotw TV’de Cuma akşamları yayınlanan Kalp Atışı dizisi, ekranlara geldiği ilk günden bu yana büyük bir izleyici kitlesine kavuştu. Her bölümüyle izleyenleri ekrana bağlayan dizide, Kalp Atışı 26. bölüm yayınlanan yeni fragmanıyla merakları artırdı.

Kalp Atışı 26. Bölüm İzle

Sultan, kamyon altında kalan Komiser Çetin’in hayatta kalmaması için her şeyi yapar. İçi kötülükle dolu olan Sultan, amaçları doğrultusunda önüne gelen herkesin yok olmasını ister. Eylül’ün üvey annesi olan Nesrin, Ali Asaf’tan para ister ve bu yüzden ikili gergin anlar yaşar. Bir darılıp bir barışan genç çiftin peşlerini aksilikler hiç bırakmaz. Ali Asaf hastaneye gelmek istemez, fakat Eylül Ali Asaf’a çok sinirlenir ve büyük bir tepki verir.

Kalp Atışı 26. bölüm

Kalp Atışı Son Bölüm

Her Cuma yayınlanan dizide geçen hafta, Karabucak Mahallesi’ndeki kabadayılar Ali Asaf’ı kötü durumda bırakırlar. Ali Asaf ve ambulansta bulunan kişiler durumdan son derece rahatsız olurlar. Tam bu sırada onların imdadına Komiser Çetin ve Eylül yetişir. Eylül’e, kabadayılardan biri bıçak çeker fakat genç kadın kendini inanılmaz bir şekilde savunur ve etkileyici bir dövüş performansı sergiler. Kabadayı ne olduğunu anlayamazken, bir anda kendini yerde bulur.

Eylül, ölen babasının dosyasına bakmak ister ve dosyada gördüğü karşısında şoke olur. Dosyada, Zeynep doktorun bir hatasını fark eden Eylül, küplere biner ve kendini kaybeder. Babasının ölümünden Zeynep’i sorumlu tutan Eylül, genç meslektaşına sert bir şekilde çıkışır. Araya giren Ali Asaf’a da patlayan Eylül, çok zor sakinleşir. Ali Asaf ise hastaneye dönmek istemez ve Karabucak Hastanesi’nde çalışmak istediğini söyler. Eylül’ü sinirlendiren bu karar, ikilinin kavga etmesine neden olur. Böylesine önemli bir kararda kendisine danışılmadığına kızan Eylül, Ali Asaf’a çıkışır.

Siniri bir türlü geçmeyen Eylül, İpek’le de kavga eder ve Nesrin’e tokat atar. Selim Eylül’ü sakinleştirmeye çalışır ve Ali Asaf’la barışmaları için elinden geleni yapar. Karabucak Hastanesi’nde ise inanılmaz bir olay yaşanır. Tecavüz ile suçlanan biri oğlunu kaçırtır ve adamın karısı, kocasının başına makas saplar.

Komiser Çetin Sultan’ı araştırmaya başlar. Bu arada Eylül’ün çalıştığı hastaneye yapışık ikizler getirilir. Doktorlar bununla uğraşırken komiser Sultan’ın izini bulur. Fakat bu bilgiyi Ali Asaf’a söyleyeceği sırada bir kamyonun altında kalır.

 

Cevapla