Kalp Atışı 25. Bölüm İzle (Fragman)

Kalp Atışı 25. Bölüm İzle (Fragman)

Show TV ekranlarında her Cuma ekranlara gelen sevilen dizi Kalp Atışı’nda bu hafta Eylül ile Ali Asaf arasında yeni gelişmeler yaşanıyor. Kalp Atışı 25. bölüm, Eylül’ün başarısız olduğu ameliyatta teselli ettiği Ali Asaf ile yakınlaşmasıyla başlayacak. Bu bölümde teselli eden kişi Eylül değil Ali Asaf olacak.

Kalp Atışı 25. Bölüm İzle

Ali Asaf, Kalp Atışı son bölümde,sakat olduğu halde ameliyata girmiş fakat başarısız olmuş ve hastayı kurtaramamıştı. Eylül ise polislerce tutuklanmış ve gözaltına alınmıştı. Ali’nin nerede olduğunu bilmediğini söylemiş fakat ne hastanedekileri ne de arkadaşlarını buna inandıramamıştı. Herkes, Eylül hocanın bir şeyler bildiğini ve onlardan bunu sakladığını düşünüyordu.

Kalp Atışı 25. Bölüm İzle (Fragman)

Dizinin son bölümünde parmağı sakat olan Ali Asaf, insanlara her koşulda yardım etmek zorunda olduğunu düşünerek kendi sıkıntısını görmezden gelmiş, buna rağmen tüm çabaları sonuçsuz kalmıştı. Bu durum karşısında derin bir üzüntüye kapılan Ali Asaf’ı Eylül teselli etmişti. İpek ve Eylül, genç doktorun acısını paylaşırken, Ali Asaf’ın arkadaşları da onun yanında olarak destek verdiler. Ölen hasta götürülürken İpek bir anda “Durun” diye bağırmıştı. Deneyimli doktorun neden böyle dediği ve ölen hasta hakkında ne fark ettiği Kalp Atışı 25. bölüm içinde açıklanacak.

Kalp Atışı Son Bölüm

Kalp Atışı dizisinde bir önceki Cuma yayınlanan bölümde, Eylül Ali Asaf’ı bulabilmek için büyük zorluklar yaşamış ve adeta zamanla yarışmıştı. Ali Asaf’ın tutulduğu yere ulaşan fakat genç adamı orada bulamayan Eylül, çaresiz bir şekilde kalmıştı. Ali Asaf ise ne olduğunu anlayamadan bir araba içinde gözlerini açmış ve şaşkınlık içinde nereye götürüldüğünü anlamaya çalışmıştı. Tam bu sırada Sultan’ın ona söylediği sözlerle kendine gelmişti. Sultan Ali Asaf’a birisini kurtarmasını istediğini söylüyordu.

Sultan, yaptığı dehşet verici planla Eylül’ün babasına kaza geçirtmiş ve onu tedavi etmesi için Ali Asaf’ı seçmişti. Ali Asaf başarısız olduğunda Eylül ondan nefret edecek ve Eylül’ü tamamen kaybedecekti. Ali Asaf tüm çabalarına rağmen yaşlı adamı kurtaramaz fakat bu yaşananlar Sultan’ın planlarını bozar. Çünkü Eylül Ali Asaf’a öfkelenmez bunun yerine birbirlerine daha da yaklaşırlar.

 

 

Cevapla