Kalp Atışı 23. Bölüm İzle (Fragman)

Kalp Atışı 23. Bölüm İzle (Fragman)

Show TV ekranlarının büyük ili ve beğeniyle izlenen dizisi Kalp Atışı, bu hafta da izleyenleri ekran başına kilitleyecek, soluk soluğa izlenecek bir bölümle ekrana geliyor. 22 bölüm boyunca gayet iyi bir izlenme oranı yakalayan, olayların oldukça sürükleyici ve heyecanlı bir şekilde geliştiği Kalp Atışı 23. Bölüm heyecanı geldi çattı.

Kalp Atışı 23. Bölüm İzle (Fragman)

Kalp Atışı 23. Bölüm

Dizinin Show TV ekranlarında sıklıkla yayınlanmaya başlayan 23. bölümüne ilişkin iki fragmanında da izleyiciyi birbirinden heyecanlı ve gerilimi yüksek sahnelerin beklediği görülüyor. Kalp Atışı dizisinin yeni yayınlanacak olan 23. bölümünde, son bölümde yaşanan olayların gerilimi tüm hızıyla devam ediyor. Kalp Atışı 23. Bölüm fragmanında yoğun olarak Eylül’ün Ali Asaf’a ulaşma çabaları dikkat çekiyor. Hatırlayacağınız gibi dizinin yayınlanan son bölümünde sürpriz bir biçimde ortaya çıkan Sultan, Ali Asaf ve Eylül’ün en anlamlı günlerini kabusa çevirmişti. Eylül, düğününün sabahında hiç beklemediği şok bir manzarayla karşılaştı ve tutuklandı. 23. Bölüm fragmanında görüldüğü üzere Sultan, Ali Asaf’ın mezarını hazırlatıyor. Aynı zamanda Eylül, Ali Asaf’ın bilmediği bir kardeşi olduğunu söylüyor ve Sinan, babası Süleyman’ı öldürmekle tehdit ediyor.

Kalp Atışı Yeni Bölüm

Yeni bölümün fragmanda görülen en duygusal sahnelerinden biri, Eylül’ün polis sorgusunda Ali Asaf’ın sözlerini hatırlayıp gözyaşlarına hakim olamadığı o müthiş sahne. Yeni bölümde Eylül’ün polis sorgusunda olduğu bu anlarda Ali Asaf’ın Sultan tarafından kaçırıldığını izleyeceğiz. Sultan’ın Ali Asaf üzerinden kurduğu planları ise son anda gelişen, beklenmedik olaylar değişime uğratacak.

Hastanede ise, Sinan ve Süleyman’ın taht ve makam kavgası, bu ikilinin arasını düzelmeyecek bir biçimde açıyor. Eylül, düşmanlarının içerisinde kaldığından habersiz, gerçekleri görmekten uzak bir şekilde kocasının izini bulmak ve onu kurtarmak için çaba harcıyor. Bu esnada görülen, internet ortamına düşen video izleyen herkesi şok ediyor. Videoyu izledikten sonra kimin ne tepki vereceği, olayların nasıl gelişeceği ise şimdiden merak konusu.

MF Yapım’ın yapımcılığını üstlendiği, Aytaç Çiçek’in yönetmeni olduğu, ayrıca başrollerini Gökhan Alkan ve Öykü Karayel’in paylaştığı Kalp Atışı 23. Bölüm, her Cuma saat 20.00’de Show TV ekranlarında izleyicilerin karşısına çıkıyor.

 

Cevapla