Kalbimdeki Deniz Son Bölüm İzle (Fragman)

Kalbimdeki Deniz Son Bölüm İzle (Fragman)

Kutsi ve Özge Özberk’in başrollerini paylaştığı, her Cumartesi Fox TV’de saat 20:00’da yayınlanan Kalbimdeki Deniz dizisi her hafta izleyenlere hüzünlü ve heyecanlı anlar yaşatıyor. Kalbimdeki Deniz son bölüm bu hafta izleyicileri oldukça şaşırtacak sahnelere sahip.

Kalbimdeki Deniz Son Bölüm İzle

Kalbimdeki Deniz Son Bölüm

Kalbimdeki Deniz 46. bölüm fragmanı izleyenleri hüzne boğdu. Dizinin yeni bölümünde Yosef hakkındaki sırrı Mirat, Raşel’den öğreniyor ve tüm gerçekler bir bir ortaya çıkıyor.

Deniz ile görüşen Şebnem’e Alihan ve Hülya tepki gösterir. Şebnem yaptığı planları yavaş yavaş uygulamaya başlayarak hem Alihan’ı hem de Deniz’i ikna etmeye çalışır. Ece’ye olan duygularını annesiyle babasına anlatan Yosef, umduğu desteği bulamaz. Ailesi bu ilgiye karşı çıkar ve onaylamaz. Mirat, Yosef’e ait bir sırrı Raşel’den öğrendiğinde tüm dünyası başına yıkılır. Ece’nin, Yosef’in ona karşı hissettiklerinden haberi yoktur. Mustafa’nın okul arkadaşı Melisa’yı kıskanmaya başlayan Ece, Mustafa’ya ters davranmaya başlar. Alihan ve Ece’nin arası, Ozan’ın velayet davası nedeniyle açılır. Deniz ise Mirat’a olan borcu olan Alihan’ı tehdit eder, çünkü evine dön çağrısını Alihan kabul etmemiştir. Alihan bir de Fikriye’den yana bir yara alır. Nejat ile gençler yardım ederek Mirat’ın kafesini tamir ederler. Deniz ise çiftliğinde bir teşekkür yemeği vermek ister, fakat bu yemekte şaşırtıcı sürprizler misafirleri bekliyor.

Kalbimdeki Deniz son bölümde Mirat ile Yosef, Şirzat’ın Hülya’nın evine yapacağı baskından haberdar olurlar ve kötü bir şey olmaması için harekete geçerler. Yapabildikleri tek şey Şirzat’ın evden kaçmasını engellemektir. Şirzat polislerle bir çatışmaya girer ve öldürülür. Salman bu durumu öğrenir ve Şirzat’ın cenazesini teslim almaya gider fakat burada hiç beklemediği olaylarla karşı karşıya gelir.

Her hafta izleyicileri şaşırtmayı başaran ve ekrana kilitleyen dizinin oyuncu kadrosu da oldukça sağlam. Yılların tecrübeli oyuncularından Özge Özberk ve henüz birkaç yıldır oyunculuk yapmasına karşın oldukça usta işlere imza atan Kutsi, sesi ile olduğu kadar oyunculuğu ile de izleyenleri etkilemeyi başarıyor. Başarılı oyuncular, Kalbimdeki Deniz dizisinde rol aldıkları karakterlerin hakkını vererek dizinin izlenme rekorları kırmasını sağlıyorlar.

 

Cevapla