Kalbimdeki Deniz 51. Bölüm İzle (Fragman)

Kalbimdeki Deniz 51. Bölüm İzle (Fragman)

Cumartesi günleri saat 20:00’da Fox TV ekranlarında yayınlanan Kalbimdeki Deniz dizisi, Özge Özberk ve Kutsi’nin başrollerini paylaştığı son derece romantik ve duygusal bir dizidir. Kalbimdeki Deniz 51. bölüm fragmanı yayınlandığı anda yüzlerce kişi tarafından  izlendi. Kalbimdeki deniz 51. bölüm, Deniz’in evden mecburen gitmesiyle başlıyor. Bu duruma son derece üzülen Mirat, ne yapacağını bilemez.

Kalbimdeki deniz 51. bölüm

Kalbimdeki Deniz 51. Bölüm İzle

Okul gezisinde duygularını Yosef’e açıklayan Figen reddedilir ve buna çok üzülür. Uzun süredir kendini frenleyen ve artık bu duruma bir son vermek isteyen Figen, Yosef’in kendisini reddetmesi ile birlikte adeta yıkılır. Yosef’in Figen’i reddetmesinin bambaşka bir nedeni vardır. Yosef, Ece’ye aşıktır ve o da duygularını Ece’ye açmak ister. Bir fırsatını bulup Ece ile konuşan Yosef, ondan hoşlandığını genç kıza söyler.

Deniz, Alihan’ın evine gider ve Mirat bu duruma çok sinirlenir. Yosef ise annesi ve babasının bir arada olacak olmasına sevinir ve umutlanır. Raşel, Mirat ve Deniz’in arasının asla bozulmayacağını, ne olursa olsun bu ikilinin her zaman birlikte olacağını anlar. Alihan zafer kazanmıştır ve hem Ozan’ın vaziyetini kullanır hem de velayet davasını geri çekmek şartıyla Deniz’e baskı yapar. Bu arada bir araya gelen Deniz ve Mirat, asla ayrılmayacaklarına dair söz verirler. Yaşadıkları olaylar ne olursa olsun ayakta kalacaklarına, hiç kimseye aldanmayacaklarına ve aşklarına her durumda sahip çıkacaklarına dair karar verirler.

Kalbimdeki Deniz Son Bölüm

Fikriye hafıza problemi yaşamaktadır. Deniz ve Mirat’ın evli olduklarını sanmaktadır. Raşel ve Alihan’ın çiftleri ayırmaya çalıştığını düşündüğü için ikilinin üstüne gider. Nejat ve Hülya boşanır. Şebnem ise Deniz’in eve dönmesi nedeniyle kendini suçlar. Alihan ise Deniz’in eve dönmesiyle büyük bir zafer yaşar.

Alihan Mirat’ı şikayet eder. Fakat Yosef ve Raşel, genç adama destek olarak onun yanında olurlar. Deniz ise Ozan’ın yaşadığı depresyon nedeniyle son derece üzgündür. Bu durumu atlatmak için Alihan ile ortaklaşa hareket etmeye mecbur kalır. Mustafa, Ece’nin onu aldattığını zanneder ve Yosef’in hiç beklemediği bir şey yaparak genç aşığı şaşırtmayı başarır.

 

 

Cevapla