Kalbimdeki Deniz 50. Bölüm İzle (Fragman)

Kalbimdeki Deniz 50. Bölüm İzle (Fragman)

Cumartesi günlerinin vazgeçilemeyen dizilerinden Kalbimdeki Deniz 50. bölüm, izleyenler tarafından merakla bekleniyor. Son bölüm olan 49. bölümde dizi tutkunlarını ekranlara kilitleyen Kalbimdeki Deniz, bu haftada bomba gibi olaylarla sevenlerinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Kutsi, Özge Özberk, Yeşim Ceren Bozoğlu ve Güzin Usta gibi usta oyuncuların yer aldığı dizinin 50. bölüm fragmanı internette yüzlerce kez gösterildi.

Kalbimdeki Deniz 50. Bölüm

Mirat’ı şikayet eden Alihan, Mirat’ın ifadesinin alınmasını sağlar. Yosef ve Raşel, Mirat’ın yanından bir dakika olsun ayrılmazlar ve onun yanında olarak destek verirler. Deniz ise oğlunun artan travması yüzünden Alihan’a boyun eğer ve onunla birlikte hareket etmeye karar verir. Ece, Mustafa’nın onu aldattığını düşünmektedir fakat Mustafa hiç beklenmedik bir hareket yaparak Ece’ye günden güne tutkuyla bağlanan Yosef’i şaşırtır. Figen ve Turgut Fikriye’yi hastane ortamında bulurlar fakat onları bir sürpriz karşılayacaktır. Tüm bu yaşananlar arasında birbirlerine daha çok bağlanan Deniz ve Mirat, Alihan’ın yaptıkları nedeniyle zor anlar yaşarlar.

Kalbimdeki Deniz 50. Bölüm İzle (Fragman)

Kalbimdeki Deniz Son Bölüm

Alihan için tanıklık yapan Fikriye, bunun bedelini çok kötü bir şekilde öder. Deniz ve Mirat ise yaptıklarından dolayı Raşel’den özür dilemek zorunda kalırlar. Raşel evi terk etmek ister fakat Yosef ona engel olur. Yosef ile Mustafa’nın birbirine girmesi, ikilinin arasının bozulmasına neden olurken, sergi de bu arada iptal olur. Mustafa kararını verir ve ilk kez Yosef ile ilgili olarak Mirat’la konuşur. Yosef’in, Ece ile olan ilişkisine zarar verdiğini Mirat’a anlatır ve ondan bu konuda destek ister.

Mirat hem Yosef ile hem de Mustafa ile konuşur ve gençleri dikkatli olmaları konusunda uyarır. Şebnem boş durmaz ve intikam planlarını uygulamaya devam eder. Cem vasıtasıyla Alihan’a oyun oynamaya çalışır. Mirat, Deniz’in acıklı durumuna dayanamaz ve Alihan’ın mekanına giderek Alihan’la kavga eder. Deniz, hem Alihan’ın yaptığı şantajlara direnç göstermekte hem de Ozan’ın velayetini kaybetmek istememektedir. Fakat olaylar, hiç de istediği gitmeyecektir. Oğlu ve Mirat ile alakalı alacağı şok haberler, onu derinden sarsacaktır. Zor günler geçiren Deniz, bunlara dayanabilecek midir? Mirat ile ilişkileri ne tarafa sürüklenecektir? Dizinin yeni bölümünde tüm bu soruların cevaplarını bulacaksınız.

Cevapla