Kalbimdeki Deniz 46. Bölüm İzle (Fragman)

Kalbimdeki Deniz 46. Bölüm İzle (Fragman)

Her Cumartesi Fox TV ekranlarında yayınlanan sevilen dizi Kalbimdeki Deniz’in 25 Kasım 2017’de yayınlanacak olan 46. bölümü şimdiden izleyiciler için merak konusu oldu.

Kutsi ve Özge Özberk’in baş rollerini paylaştığı Kalbimdeki Deniz dizisi, yeni sezonun en çok dikkat çeken ve ilgi gören dizileri arasında bulunuyor.  Yayınlanmaya başladığı günden bu yana reyting listelerinde zirveye çıkan ve inmeyen dizi, her hafta yayınlanan bölümleriyle izleyicileri ekranlara kilitliyor. Kalbimdeki Deniz 46. bölüm izlemek isteyenler, saat 20:00’da yayınlanan diziyi kaçırmamalıdırlar.

Kalbimdeki Deniz 46. Bölüm İzle (Fragman)

Kalbimdeki Deniz 46. Bölüm İzle

Deniz (Özge Özberk), her kadının arzuladığı bir hayat yaşar. Bir gün bu yaşam alt üst olur ve kocası evi terk eder. Ortada hiçbir sebep yokken Deniz’in eşinin refah dolu hayatını geride bırakarak yok olması, Deniz’i derinden sarsar. Bir anda iki çocuğuyla ne yapacağını bilemez halde kalan Deniz, gerçek aşkın ne olduğunu kendisine öğretecek olan Mirat’la (Kutsi) karşılaşır.

Kalbimdeki Deniz 46. Bölüm İzle (Fragman)

Mirat (Kutsi), aslen Çerkez’dir ve ataları gibi at eğitiminde usta biridir. Mirat; güven veren, saygılı ve dürüst yapısıyla çevresindekilerin takdirini kazanmış bir adamdır. Bir gün Deniz’le karşılaşırlar ve ilk defa aşkı yaşamaya başlar.

Deniz için hayatındaki en önemli şey iki çocuğu ve yaşlı babasıdır. Tertemiz yüreğinde kötülüğe yer yoktur, bu yüzden kimsenin kendisine kötülük yapacağını düşünmez. Kocası ile uzun yıllardır sorunsuz bir şekilde yürüttükleri evliliğin, sonsuza kadar mutlu olarak devam edeceğini zanneder. Fakat bir anda Alihan (Deniz’in kocası) yok olur ve Deniz tek başına çaresiz kalır. Dünyası başına yıkılan Deniz, ne yapacağını kime gideceğini bilemez bir halde kalır. Düştüğü kötü durumdan, güçlü kişiliği, metaneti ve çocuklarına olan sevgisi sayesinde ayağa kalkmayı başarır.

İzleyicilere her hafta duygusal ve romantik anlar yaşatan Kalbimdeki Deniz dizisi, yaşanmışlıkları, aşkları, sevinçleri, hüzünleri, güç oyunlarını, entrikaları ve hayata dair pek çok şeyi seyircilerin karşısına çıkarıyor. Her izleyenin kendisinden bir şeyler bulduğu dizinin bu kadar sevilmesinin ve tutulmasının nedeni, sağlam oyuncu kadrosunun yanı sıra her kesime hitap edebilmesidir. Cumartesi günleri gösterilen dizinin bir sonraki bölümleri, dizi biter bitmez merak edilenler arasına giriyor.

Yorum Yok - YORUM YAZIN

Cevapla