İşte Benim Stilim Başvuru Formu ve Whatsapp Başvuru Numarası

İşte Benim Stilim Başvuru Formu ve Whatsapp Başvuru Numarası

İşte Benim Stilim adlı moda ve stil yarışması TV8 ekranlarında hafta içi her gün yayınlanmaktadır. Programı başarılı sunucu Öykü Serter sunmaktadır. Programın jüri üyeleri Nur Yerlitaş, Kemal Doğulu, İvana Sert, Uğurkan Erez ve Kerimcan Durmaz’dır. Programa başvuran ve elemelerden geçen yarışmacılar hafta içi her gün kendi seçtikleri bir kombinle ve kendi konseptiyle jürinin karşısına çıkmaktadırlar.

Jüri üyeleri tek tek her bir yarışmacı hakkında düşüncelerini ve eleştirilerini dile getirmektedir. 1’den 10’a kadar puan sıralaması bulunmaktadır. En az beğendikleri ve en çok beğendikleri kişilere 1’den 10’a kadar sıralamayla puan vermektedirler. Hafta içleri topladıkları puanlarla hafta finalinde sıralamaya tabii tutulmaktadırlar. En çok puan kazanan yarışmacının avantajı bulunmaktadır. En az puanı olan ve haftanın finalinde en az beğenilen 3 isim elemeye kalırlar. Jürinin seçtiği bir isim her haftanın finalinde, onların deyimiyle gala gecesinde elenir. Elenen kişinin yerine yeni bir yarışmacı katılabilir.

Program sonlarına doğru yeni yarışmacı alımı sona erer. En sona kalan 3 isim finalist olur. Bundan sonraki aşamada jüri üyeleri eleştirilerini dile getirebilir ancak eleme hakkı bulunmaz. O süreçte sıralamayı belirleyen halktan alınan smslerdir. En çok SMS alan yarışmacı Türkiye’nin en tarz kadını ilan edilir ve tacını alır. Program şimdiye kadar birçok sezon yayınlanmıştır. Yüzlerce yarışmacı programa katılmıştır.

İşte Benim Stilim Başvuru Formu Doldur

İşte Benim Stilim Videolu Başvuru Yap

İşte Benim Stilim Whatsapp Başvuru Hattı Numarası
0531 278 08 03

İşte Benim Stilim İletişim Telefon Numarası
0531 278 08 03

Bu yazımız aracılığıyla işte benim stilim iletişim bilgileri, işte benim stilim irtibat tel, işte benim stilim mesaj gönder, işte benim stilim telefon no, işte benim stilim whatsapp numarası, işte benim stilim telefon numarası, işte benim stilim başvuru sonuçları, işte benim stilim başvuru takip, işte benim stilim başvuru 2018 gibi bilgileri detaylı olarak öğrenebilirsiniz.

Yorum Yok - YORUM YAZIN

Cevapla