İstanbullu Gelin 26. Bölüm Fragmanı

İstanbullu Gelin 26. Bölüm Fragmanı

Cuma günleri Star TV’de yayınlanan İstanbullu Gelin, ikinci sezonunda da oldukça iddialı. Özcan Deniz ve Aslı Enver’in başrollerini paylaştığı dizi, her Cuma akşamı saat 20:00’da yayınlanıyor.

Süreyya ile Faruk’un arasında yaşananlar, her hafta izleyiciler tarafından merakla bekleniyor. Son bölümde İpek’in merdivenden düşmesiyle karışan olaylar, 24 Kasım’da yayınlanacak 26. bölümde de devam edecek. Erken doğum yapan İpek nedeniyle çevresindekilerin çoğu Süreyya’yı suçlu buldu. Olaylar karşısında şaşıran Fikret, Faruk’un işini bitirmek için Adem’le işbirliği yapmayı düşünüyor.  Erken doğum yaptığı için İpek bunalıma girer, Faruk ise sürekli şikayet eden kardeşine daha olumlu düşünmesini tembihler.

İstanbullu Gelin 26. Bölüm Fragmanı

İstanbullu Gelin 26. Bölüm Fragmanı

Sabah erken vaktinde konağa gelen bir haber nedeniyle ortalık iyice karışır. Önemli kararlar almak üzere olan Dilara, bir anda hiç aklında olmayan bir olay yaşar. Süreyya’nın artık korkularıyla yüzleşmesi gerekir. Bunun için yaptığı girişimleri Faruk yanlış anlar. Nurgül’ün isteklerine karşı gelmek istemeyen Osman, yemek sırasında şok edici sözler sarf eder ve masadakiler bir anda buz keser. Esma öyle bir şey yapar ki Faruk ve Süreyya ne yapacaklarını şaşırırlar.

İstanbulu Gelin’in 24 Kasım’da yayınlanacak 26. bölümünde, yeni doğum yapan İpek hastaneden çıkar fakat bebeğini istemez ve onunla hiç ilgilenmez. Esma bu durumu görür ve hazırladığı planı uygulamaya başlar. İpek’in yeni doğan bebeğini Süreyya ve Faruk’un yanına bırakır. Bu hareketiyle Esma, İpek’in kıskanmasını amaçlar. Konakta büyük bir gerilim yaşanır ve bu gerilim içinde Süreyya ile Boran aşkının alevlenmesi beklenir.

İstanbullu Gelin 26. Bölüm Fragmanı

İstanbullu Gelin 26. bölümde Adem’in yaşadığı yerde çok ilginç olaylar yaşanır. Gün bittiğinde, Fikret aklına koyduğu bir hamleyi yapmak ister fakat Fikret’in düşüncesi oldukça tehlikelidir. Dargın olan Faruk ve Süreyya barışmak isterler ve bu haber konakta duyulduğunda büyük bir şaşkınlık yaşanır. Esma, kendisi hakkında radikal değişimler yapmak ister, fakat bu durum oğullarının hiç hoşuna gitmez ve durumdan endişe duymaya başlarlar.

Mezarın açılma tarihi yaklaştıkça gerilim daha da artar. Garip’in fikriyle Boran’ları yaralamaya çalışan Adem, farklı planlar yapma hazırlığındadır. Dilara evlilik yapmak için hazırlıklara girişir. Esma, kimseye haber vermeden kafasındaki bir planı uygulamaya çalışır. Bu plandan etkilenen Süreyya beklemediği bir durumun içine girmek zorunda kalır.

Yorum Yok - YORUM YAZIN

Cevapla