İsmail Küçükkaya İletişim Telefon Numarası ve Whatsapp İhbar Hattı

İsmail Küçükkaya İletişim Telefon Numarası ve Whatsapp İhbar Hattı

Hafta içi her gün sabah saat 07.00’da yayınlanmaktadır. Program Fox Tv ekranlarında yayınlanmaktadır. İsmail Küçükkaya her sabah canlı olarak programı sunmaktadır. Güne merhaba haberleri ile gece gelişen haberlerden ve günün ilk saatlerinde yaşanan olaylardan insanları haberdar etmektedir. Yaşanan olayları kendine has tarzıyla yorumlamaktadır. Gündeme dair haberleri en hızlı biçimde yayınlayan programlardan birisidir.

Tarafsız ve doğru haber sunumuyla Çalar Saat programına kalite katmaktadır. Sabah erken saatlerde olması nedeniyle gündemi erkenden takip etmek isteyen insanlar için oldukça cazip bir program olmaktadır. Kalitesi yüksek olduğundan izlenmesi gereken nadir programlardandır. Özgün haber sunumuyla ve adeta sohbet havasında sunduğu haberlerle oldukça yüksek izlenme oranına sahiptir. Olaylara samimi yaklaşımı sayesinde düşüncelerini açıkça belirtmektedir.

İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat programına ulaşmak için telefon numaraları aşağıda bulunmaktadır. Ayrıca programa iletmek istediğiniz ihbarlar olduğunda kullanacağınız WhatsApp ihbar hattı aşağıya eklenecektir. Program hakkında merak ettiğiniz soruları yorumlar aracılığıyla bizimle paylaşabilirsiniz.

İsmail Küçükkaya Çalar Saat İletişim Hattı
0212 414 90 00
0542 370 45 45

İsmail Küçükkaya Çalar Saat Telefon İhbar Numarası
0212 414 90 00

İsmail Küçükkaya Çalar Saat  Programa Bağlanma Başvuru Numaraları
0212 414 90 00

İsmail Küçükkaya Çalar Saat Whatsapp İhbar Hattı Numarası
0542 370 45 45

İsmail Küçükkaya Çalar Saat Canlı Yayın Telefon Numarası
0212 414 90 00

İsmail Küçükkaya Çalar Saat İletişim Mail Adresi

Bu yazımız aracılığıyla ismail küçükkaya iletişim bilgileri, ismail küçükkaya irtibat tel, ismail küçükkaya mesaj gönder, ismail küçükkaya telefon no, ismail küçükkaya whatsapp numarası, ismail küçükkaya telefon numarası gibi bilgileri detaylı olarak öğrenebilirsiniz.

121 Yorum - YORUM YAZIN

Cevapla