İlk Buluşma İletişim Telefon Numarası ve Whatsapp Başvuru Hattı

İlk Buluşma İletişim Telefon Numarası ve Whatsapp Başvuru Hattı

FOX Tv’de yayınlanan bir şaka programıdır. Programı Sinan Çalışkanoğlu ve Şinasi Yurtsever birlikte sunmaktadır. Daha öncede aynı formatla yapılmış olan şaka programları gibi eğlendirici ve takipçisi çok olan bir programdır. Programda bulunmak isteyen ve başvurusunu yapmış olan kişiler belirlenen kafe tarzı işletmelere çağırılmaktadır. Bu kişiler yanlarına şakalamak istediği ve olaydan haberi olmayan tanıdıklarını getirmektedir. Oturdukları andan itibaren oyun başlamaktadır. Şakadan haberi olan kişi bir bahaneyle sunucuların yanına gelir ve şakanın konusu belirlenir. Aynı zamanda o kişiye iletişimin sağlanması için sunucuların seslerini iletecek olan bir kulaklık mikrofon takılır. Sunucuların direktiflerini tek tek uygulayan kişi şakazede ile zor anlar yaşamaktadır. Her zamankinden farklı davranmaya zorlanan kişiyi izleyen şakazede gördükleri karşısında şaşkınlık yaşamaktadır. Bu hareketler çoğunlukla karşısındaki kişilerin hoşlanmayacağı tarzda olmaktadır. Sunucuların verdiği görevleri eksiksiz yapan kişiler tamamladıkları görevler sonucunda belli bir ücret kazanmaktadır. Tüm etapları tamamlayan kişiler 5 bin tl ödülün sahibi olmaktadır. Yakınlarından intikam almak adına da yapılan bu oyunlar izleyiciye eğlenceli dakikalar yaşatmaktadır. Çoğu zaman başvuran kişilere yardımcı olmak adına yardımcı oyuncular yakınlarına veya oturdukları masaya gelmektedir. Zaten prodüksiyon ekibinin hazırladığı ve yine onların tedarik ettiği kişilerin bulunduğu mekan şaka için özel olarak hazırlanmaktadır. Sizde benim gibi gıcık bir patrona sahipseniz ve ondan intikam almak için şakalamak istiyorsanız programa başvurabilirsiniz.

İlk Buluşma adlı şaka programına başvurmak oldukça kolay. Programa başvurmak için aşağıda bulunan bağlantıya tıklamanız gerekmektedir. Ayrıca programa ait iletişim numaraları bulunmaktadır. Bu numaralar aracılığıyla da iletişim kurabilirsiniz. Merak ettiğiniz soruları yorumlar aracılığıyla bizimle paylaşabilirsiniz.

İlk Buluşma Başvuru Formu Doldur

İlk Buluşma Whatsapp Başvuru Numarası
0530 141 33 60

İlk Buluşma Başvuru Telefon Numarası
0530 141 33 60

İlk Buluşma İletişim Telefon Numarası
0530 141 33 60

İlk Buluşma Whatsapp Hattı Telefon Numarası
0530 141 33 60

Bu yazımız aracılığıyla ilk buluşma iletişim bilgileri, ilk buluşma irtibat tel, ilk buluşma mesaj gönder, ilk buluşma telefon no, ilk buluşma whatsapp numarası gibi bilgileri detaylı olarak öğrenebilirsiniz.

4 Yorum - YORUM YAZIN

Cevapla