İlk Buluşma Başvuru Sonuçları ve Başvuru Sorgulama

İlk Buluşma Başvuru Sonuçları ve Başvuru Sorgulama

İlk Buluşma programı FOX Tv ekranlarında yayınlanıyor. Programı Sinan Çalışkanoğlu ve Şinasi Yurtsever birlikte sunuyor. İlk Buluşma bir eğlence programı. FOX Tv’nin sevilen programlarından olan İlk Buluşma eğlence adına bir şeyler izlemek isteyenlerin ilk adresi. Sinan Çalışkanoğlu ve Şinasi Yurtsever’in eğlenceli ve samimi sunumuyla izleyiciyi ekrana çekiyor. Programa başvuran kişiler oyunu yapmak istediği kişi ile birlikte prodüksiyon ekibinin söylediği adrese geliyor. Şaka burdan sonra başlıyor. Oyundan haberi olan kişiye karşısındaki kişi farketmeden mikrofonlu bir kulaklık takılıyor. Direktifler bu kulaklık sayesinde oluyor. Sunucular söyledikleri şeylerle oyuncuyu yönlendiriyor. Ekibe ait birkaç oyuncuda bazen oyuna dahil oluyor.

Çoğu zaman şakazedenin hoşlanmayacağı şeyler yapılıyor. Şakazede çileden çıksa da etrafındaki insanlardan çekindiği için tepkisini net bir şekilde gösteremiyor. Etrafta bulunan tüm müşterilerde ekip elemanı ancak bundan şakazedenin haberi yok. Oyun 5 etaptan oluşuyor. Her etabın bir ödülü var. Tüm etapları bitiren kişiler 5 bin TL ödülün sahibi oluyor. Hem eğlenmek hem de para ödülünü kazanmak için programa başvurup yarışmaktan başka yapacağınız bir şey yok. Site üzerinden programa başvuru yaptıktan sonra başvurunuz kabul edildiği zaman programa gidebiliyorsunuz. Başvuru sonuçlarını sitemizden takip edebilirsiniz. İlk Buluşma başvuru sonuçlarına bu yazımız aracılığıyla ulaşabilirsiniz. Başvuru sonucunuz açıklandıktan sonra iletişim numaralarınız ile size ulaşan ekip yapmanız gerekenleri bildiriyor.

İlk Buluşma başvuru sonuçları bu sayfa üzerinden yayınlanacaktır.

İlk Buluşma Başvuru Formu Doldur

İlk Buluşma Whatsapp Başvuru Numarası
0530 141 33 60

İlk Buluşma Başvuru Telefon Numarası
0530 141 33 60

İlk Buluşma İletişim Telefon Numarası
0530 141 33 60

İlk Buluşma Whatsapp Başvuru Hattı Telefon Numarası
0530 141 33 60

Bu yazımız aracılığıyla ilk buluşma iletişim bilgileri, ilk buluşma irtibat tel, ilk buluşma mesaj gönder, ilk buluşma telefon no, ilk buluşma whatsapp numarası gibi bilgileri detaylı olarak öğrenebilirsiniz.

6 Yorum - YORUM YAZIN

Cevapla