İlk Buluşma Başvuru Formu ve Whatsapp Başvuru Numarası

İlk Buluşma Başvuru Formu ve Whatsapp Başvuru Numarası

İlk Buluşma; Haziran 2017 tarihinden bu yana FOX TV ekranlarında yayınlanan bir yarışma programıdır. Programın sunuculuğunu ünlü oyuncular Şinasi Yurtsever ve Sinan Çalışkanoğlu yapmaktadır. Program eğlenceli olması, heyecanlı olması ve bol ödüllü olması ile oldukça sevilmiş, popüler yarışma programları arasında yerini almıştır.

Programın konseptine bakacak olursak şöyledir; programda kullanılan mekan tamamen prodüksiyon tarafından ayarlanmıştır. Daha önce başvurusunu yapan ve başvurusu kabul edilmiş yarışmacı ile yarışma öncesinde anlaşılır, şaka yapacağı arkadaşını o mekana getirmeyi sağlar. Ardından yarışmacıya Sinan Çalışkanoğlu ve Şinasi Yurtsever bir takım talimatlar vermekte, talimatların tümü yerine gelirse eğer yarışmacı toplamda 5000 TL’lik büyük ödülün sahibi olacaktır.

İlk Buluşma programının bir adet başvuru formu ve İlk Buluşma whatsapp iletişim numarası bulunmaktadır. Başvuru formunu doldurarak programa başvuruda bulunabilir, İlk Buluşma whatsapp numarası aracılığıyla da WhatsApp üzerinden programa başvuruda bulunabilirsiniz.

İlk Buluşma Başvuru Formu Doldur

İlk Buluşma Whatsapp Başvuru Numarası
0530 141 33 60

İlk Buluşma Başvuru Telefon Numarası
0530 141 33 60

Bu yazımız aracılığıyla ilk buluşma iletişim bilgileri, ilk buluşma irtibat tel, ilk buluşma mesaj gönder, ilk buluşma telefon no, ilk buluşma whatsapp numarası gibi bilgileri detaylı olarak öğrenebilirsiniz.

8 Yorum - YORUM YAZIN

Cevapla