Hayatın Penceresinden İletişim Telefon Numarası ve Whatsapp Başvuru Hattı

Hayatın Penceresinden İletişim Telefon Numarası ve Whatsapp Başvuru Hattı

Hayatın Penceresinden, Eylül 2017 yılından bu yana Kanal D ekranlarında yayınlanan bir televizyon programıdır. Henüz yeni başlamasına rağmen sabah kuşağının vazgeçilmezi programları arasında yerini alan Hayatın Penceresinden programı, hayatın birçok alanından konuşulan konu ve çözülen olayları ile ses getirmeyi devam etmektedir. Sunuculuğunu Yasemin Bozkurt’un yaptığı Hayatın Penceresinden programı haftaiçi her gün saat 10.00’da Kanal D ekranlarında izleyenleri ile buluşmaktadır.

Hayatın Penceresinden programının konusu ise şöyledir; faili meçhul, aydınlatılamayan cinayet konuları programda işlenerek Hayatın Penceresinden programının uzman ekibi ve stüdyoda her gün konuk olarak bulunan uzman psikolog, uzman avukat ve cinayet uzmanları ile birlikte konu işlenerek çözülmektedir. Ayrıca kayıp vakaları da Hayatın Penceresinden programında işlenmektedir. Kayıp kişiler tüm ihtimaller çerçevesinde araştırılarak gelen ihbarlarla birlikte bulunmaktadır. Programın başarısı oldukça fazladır.

Yasemin Bozkurt’un sunumuyla Hayatın Penceresinden programı adeta hayatımızın bir parçası olarak yerini almış bir program haline gelmiştir. Her gün evlerimize konuk olan programın takipçileri her geçen gün artmaktadır. Aşağıda sizlere vermiş olduğumuz Hayatın Penceresinden programı irtibat bilgileri aracılığıyla ihbarda bulunabilir; programa katılmak için başvuruda bulunabilirsiniz.

Hayatın Penceresinden Başvuru Formu Doldur
Henüz bir başvuru formu bağlantısı paylaşılmamıştır, yayınlandığında buradan da yayınlanacaktır.

Hayatın Penceresinden İletişim Telefon Numarası
0212 702 30 30
0555 762 62 62

Hayatın Penceresinden Telefon İhbar Hattı Numarası
0212 702 30 30
0555 762 62 62

Hayatın Penceresinden Programa Katılma Başvuru Numaraları
0212 702 30 30
0555 762 62 62

Hayatın Penceresinden Whatsapp İhbar Hattı Numarası
0555 762 62 62

Hayatın Penceresinden Canlı Yayın Telefon Numarası
0212 702 30 30

Hayatın Penceresinden İletişim Mail Adresi
Hayatın Penceresinden’in aktif olarak kullanmış olduğu herhangi bir mail adresi bulunmamaktadır. Ancak bir mail adresi yayınlandığında bu sayfadan da yayınlanacaktır.

Bu yazımız aracılığıyla hayatın penceresinden iletişim bilgileri, hayatın penceresinden irtibat tel, hayatın penceresinden mesaj gönder, hayatın penceresinden telefon no, hayatın penceresinden whatsapp numarası, hayatın penceresinden telefon numarası gibi bilgileri detaylı olarak öğrenebilirsiniz.

2 Yorum - YORUM YAZIN

Cevapla