Hayat Sırları 8. Bölüm İzle (Fragman)

Hayat Sırları 8. Bölüm İzle (Fragman)

Her Çarşamba akşamı Star TV ekranlarında ilgiyle izlenen dizi Hayat Sırları 8. bölüm, bu hafta da heyecan dolu olaylarla ekranlara gelecek. Hakan’ın Kuzgun ailesinin evine taşınmasıyla karışan işler bakalım nasıl çözülecek? Mustafa ve İnci, Hakan’ın gelişini kabullenebilecekler mi? Başka şansı olmayan çocuklar Hakan’a karşı gelecekler.

Hayat Sırları 8. Bölüm İzle

Seher, kızının izine ulaşır ve Zeyno’nun çevresinde gördüğü kişiler onu çok şaşırtır. Çünkü kızının yanındakileri önceden tanıyordur. Bu kadar yıl boyunca, kızının tanıdığı ve bildiği insanların yanında olması, Seher’e şok yaşatır. Uzun yıllar boyunca inanılmaz ağır yükleri sırtlarında taşıyan Kuzgun ailesinin hikayesi, Hayat Sırları 8. bölüm ile ekranlara gelmeye devam ediyor. Kuzgun ailesi böylesi büyük sırları kimseye anlatamaz ve hayatlarını ilmek ilmek örerler. Fakat bin bir zorluklarla kurdukları yuvaları acı olaylarla sarsılır ve sevgiyle yoğurulan hayatlar bir anda tehlikeli olaylarla baş başa kalır.

Hayat Sırları 8. Bölüm İzle

Burak ve Seher’in aşk dolu, hüzünlü ve sırlarla dolu hikayesi anlatılırken, diğer yandan Kuzgun ailesinin sıcacık ama mücadele dolu hayatı Hayat Sırları dizisinde işleniyor. Sevgi dolu Kuzgun ailesi, başlarına hiç ummadıklar gelince sarsılacak ve kapıda bekleyen tehlike ile yıllardır saklanan sırlar açığa çıkacak.

Hayat Sırları Son Bölüm

İstanbul’da gözlerden uzak bir semtte kurdukları esnaf lokantası, 20 masadan oluşur ve bu masalara her gün sevgiyle yemekler hazırlanır. Zorlu hayat şartlarına rağmen Kuzgun ailesi birlikte sağlam bir şekilde hayata tutunur. Dizinin son bölümünde Seher, Kemal ve Şirin evlerinden ayrılır. Bunu gören Mustafa bildiklerini açıklayacak mı yoksa saklamaya devam mı edecek?

Hakan’ın eve dönmesiyle hayatları karışan Kuzgun ailesi, Mustafa’ya yaşananları anlatacak mı? Yoksa hiçbir şey anlatmayıp Hakan’ı kabul mu edecekler? Evden kaçan Seher, Kemal ve Şirin; babalarının annelerine karşı suçlu olduğunu düşünürler ve babalarına karşı büyük bir öfke duyarlar. Onları Burak ağırlar. Böylece Burak ve Seher biraz daha yaklaşırlar.

Bu arada Tekgöz rahat durmaz, aileden para almak ister ve bunun için yeni planlar yapar.

Sırlarla dolu dizide, her bölüm ayrı bir heyecan yaşanıyor. İzleyen herkesin kendinde bir şeyler bulduğu Hayat Sırları dizisinin başrollerini Ahmet Mümtaz Taylan, Ekin Koç ve Hazar Ergüçlü paylaşıyor.

 

 

Cevapla