Hayat Sırları 6. Bölüm İzle (Fragman)

Hayat Sırları 6. Bölüm İzle (Fragman)

Her Çarşamba günü Star TV’de saat 20:00’da ekranlara gelen Hayat Sırları dizisinde bu hafta da heyecanlı olaylar yaşanıyor. Hayat Sırları 6. bölüm, Hakan’ın Mustafa’nın kapısına kadar gelmesiyle işler iyice karışıyor. Hakan Mustafa Kuzgun’a, babası olduğunu söyler.

Hayat Sırları 6. Bölüm

Hayat Sırları 6. bölüm, her bölümüyle izleyicileri şaşırtmaya devam ediyor. Yeni bölümde Mustafa ile Hakan karşı karşıya gelir ve Hakan, Mustafa’ya onun oğlu olduğunu söyler. Bu arada Kemal İnci’ye, İsmet’in herhangi bir para almadan geri döndüğünü açıklar.

Hayat Sırları 6. Bölüm İzle (Fragman)

Yeni bölümde neler olacak?

Mustafa Kuzgun’a giden Hakan, ona, babası olduğunu söyler. Mustafa şaşkınlıkla geri çekilirken, Kemal, İsmet’in parayı alamadan vurulduğunu İnci’ye söyler. Mustafa’nın silahı olduğunu gören İnci, kocasının İsmet’i vurduğunu düşünür. Fakat Mustafa bu sırada İsmet’le birlikte değildir. Oğlu Hakan onu takip etmiştir ve İsmet’i vuran kişiyi az da olsa görebilmiştir. İnci kocasının hareketlerinden şüphelenir ve Zafer’i takip etmesi için bir adam tutar.

Banu’dan borç alan Kemal, parayı geri verir. Banu ise Kemal’e günden güne daha çok aşık olmaktadır, fakat cesaretini toplayıp bunu Kemal’e söyleyemez. Kemal ise, bir kafede karşılaştığı Tuba’ya tutulur ve ona ilgi duymaya başlar. Tuba, Burak’tan henüz ayrılmıştır ve bu ayrılığın acısını henüz üstünden atamamıştır. Kemal’in Tuba’ya olan ilgisini fark eden Banu, bu duruma çok üzülür.

Hayat Sırları son bölüm

Hakan, Mustafa ile yüzleşmenin etkisiyle sarsılır ve mutsuz bir halde evine döner. Annesine hiçbir şey söylemek istemez ve durumu saklamaya çalışır. Bir sonraki gün, Mustafa ile arasındaki bağın aileye söylenmediğini fark eden Hakan, Mustafa’ya kin duymaya başlar. Hakan’ın bozuk ruh hali daha da kötü bir hal alır ve son bir adım atar.

Burak ise Seher’in aşkıyla tüm İstanbul sokaklarını dolaşır. Annesiyle bozuk olan arasını iyileştirmek ve daha hızlı boşanmak için harekete geçer.

Seher, sakladığı sırlar nedeniyle çok yorulmuştur. Aradığı kızına dair önemli bir ipucu yakalar. Fakat eskisi gibi tek başına değildir. Kemal, bu süreçte onun yanında olmak ister. Bu arada Ayşen de boş durmaz ve Kuzgun Ailesi ile uğraşmaya devam eder. Bunun için Zafer’i kullanırken, Mustafa ile ilişkilerini iyi tutmaya çalışır. Melek ise kocasını delicesine kıskanır, bu kıskançlığın sebebi Ayşen’dir.

Cevapla