Hande Ataizi Sen İste Yeter Başvuru Formu ve İletişim Telefon Numarası

Hande Ataizi Sen İste Yeter Başvuru Formu ve İletişim Telefon Numarası

Hande Ataizi 2 Eylül 1973 yılında dünyaya geldi. Kendisi Bursalı bir ailenin kızı ve doğum yeri Bursa. Annesi bir üniversitede profesör, babası ise mimar. Hande Ataizi üç yaşına geldiğinde annesi ve babası ayrıldı. Daha sonra annesi Nermin Çelen Hadi Çelen isminde biriyle evlendi. Yaşamına annesi ve üvey babası ile devam eden Hande Ataizi’nin Sinan adında bir kardeşi var. Hande Ataizi üniversiteyi İstanbul’da tiyatro bölümünde okudu. Profesyonel tiyatro eğitimi aldı. 1996 yılında ilk oyunculuk deneyimi olan “Mum Kokulu Kadınlar” filmiyle ‘Altın Portakal’ kazandı. Oyunculuğun yayında pek çok kez sunuculukta yaptı. 2004 yılında Fethi Pekin ile evlendi. Ancak evliliği ne yazık ki 24 saat sürdü. İkinci evliliğini ise 2012 yılında Amerikalı gazeteci Benjamin Harvey ile yaptı.

Şimdilerde FOX Tv’de Sen İste Yeter adlı bir televizyon programı sunuyor. Program yaz sezonunda ekranlara gelmeye başladı. Pek çok kişi tarafından büyük bir ilgiyle takip ediliyor. Sen İste Yeter programında hayalleri olan insanların umudu oluyor. Başvuran kişilerin hayallerini gerçekleştirmek için çabalıyor. Geçerli bir sebeple programa başvuran kişilerin istekleri yerine getiriliyor. Bu tarz formatta televizyon kanallarında bir program olmadığı için eşi benzeri olmayan bir program. Haliyle seveni de oldukça fazla.

Sen İste Yeter Başvuru Formu Doldur

Hande Ataizi Başvuru Telefon Numarası
0212 909 17 10

Hande Ataizi Başvuru Numarası
0212 909 17 10

Hande Ataizi Canlı Yayın Telefon Numarası
0212 909 17 10

Hande Ataizi Whatsapp Başvuru Hattı
0538 594 37 71

Hande Ataizi Whatsapp İhbar Hattı
0538 594 37 71

Bu yazımız aracılığıyla hande ataizi iletişim bilgileri, hande ataizi irtibat tel, hande ataizi mesaj gönder, hande ataizi telefon no, hande ataizi whatsapp numarası gibi bilgilere detaylı olarak ulaşabilirsiniz.

2 Yorum - YORUM YAZIN

Cevapla