Hakkını Helal Et İletişim Telefon Numarası ve Whatsapp İhbar Hattı

Hakkını Helal Et İletişim Telefon Numarası ve Whatsapp İhbar Hattı

TRT 1’in vazgeçilmez sunucularından olan Pelin Çift yepyeni bir programla ekranlara gelmeye hazırlanıyor. TRT 1 kanalını benimseyen ve ailesi gibi gören Pelin Çift yine aynı kanalda sabah kuşağı yapacak. Pelin Çift ile Gündem Ötesi isimli programı sunan sunucu artık gündüz kuşağında Hakkını Helal Et isimli bir program sunacak. Program 16 Ekim 2017 tarihinde izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor. Programın formatı adından da anlaşılacağı gibi küsleri barıştırmaya yönelik olacak. Aynı zamanda kayıp, cinayet olayları da programda konu olacak. Tipik cinayet araştırma programlarından farklı olacağı şimdiden kesin.

Kariyerine NTV’de Hava Durumu sunarak başlayan Pelin Çift daha sonra kanalın haber bültenleri sunucusu oldu. Sırasıyle Sky Türk, CNN Türk ve Haber Türk’te çeşili programlar sunan Çift 2015 yılından bu yana TRT1‘de Gündem Ötesi isimli programın sunuculuğunu yapmaktadır.

Pelin Çift’in sunuculuk deneyimi ile ortaya iyi bir iş çıkacağı kesin. Gündem Ötesi program ile milyonları kendine hayran bırakan ve kaliteli işler yapan Pelin Çift’in yeni programınında kalitesi tartışılmaz olur. Programda kırgınlıklar giderilmeye çalışılacak ve anlaşmazlıklara son bulunacak. Programın Hakkını Helal Et ismini alması ise geçmişle yüzleşmek isteyen kişilerin helalleşmek adına programa başvurma olanaklarının olması. Şimdiye kadar ekranlarda gördüğümüz programların aksine içinde birçok şey barındıran program 16 Ekim tarihinden itibaren ekranlara gelecek. Pelin Çift gibi sunuculuk kariyeri olan bir ismin sunacağı Hakkını Helal Et programını izlemeyi unutmayın.

Hakkını Helal Et Başvuru Formu Doldur
Henüz bir başvuru formu bağlantısı paylaşılmamıştır, yayınlandığında buradan da yayınlanacaktır.

Hakkını Helal Et İletişim Telefon Numarası
0212 289 75 16
0553 333 53 52

Hakkını Helal Et Programa Katılma Başvuru Numarası
0212 289 75 16
0553 333 53 52

Hakkını Helal Et Whatsapp İhbar Hattı Numarası
0553 333 53 52

Hakkını Helal Et Canlı Yayın Telefon Numarası
0212 289 75 16

Hakkını Helal Et İletişim Mail Adresi
Hakkını Helal Et programının aktif olarak kullanmış olduğu herhangi bir mail adresi bulunmamaktadır. Ancak bir mail adresi yayınlandığında bu sayfadan da yayınlanacaktır.

Bu yazımız aracılığıyla hakkını helal et iletişim bilgileri, hakkını helal et irtibat tel, hakkını helal et mesaj gönder, hakkını helal et telefon no, hakkını helal et whatsapp numarası, hakkını helal et telefon numarası gibi bilgileri detaylı olarak öğrenebilirsiniz.

2 Yorum - YORUM YAZIN

Cevapla