Hakkımızda | Televizyon ProgramıHakkımızda

Televizyonprogrami.com 2017 yılının Ağustos ayında hizmete açılmış bir internet sitesidir. 150 adedi aşkın televizyon programı, yarışmalar ve başvuru formları, yarışma başvuru sonuçları gibi birçok bilgiye bir tıkla ulaşabilirsiniz ve bilgi edinebilirsiniz.

Websitemizde Türk televizyonlarında yayınlanan tüm televizyon programlarının hakkında bilgi, yarışma programı başvuruları, yapmış olduğunuz başvuruların sonuçları, kanallara ait iletişim numaraları, kanal frekans bilgileri, ana haberlerin ihbar hatları, televizyon programları son dakika gelişmeleri, magazin programları gibi birçok konu hakkında bilgi sahibi olabileceğiniz başlıklarımız bulunmaktadır.

Televizyonprogrami.com sitesinin resmî kurum ve kuruluşlarla hiçbir ilgisi yoktur. Sitemizde yayınlanan yazıların konu aldığı hiçbir programla işbirliği içinde değiliz. Okuyucularımızın televizyon programlarına dair merak ettiklerini tek bir site içinde birleştirerek yarar sağlamak adına kurulmuş bir sitedir. Programlara başvuru formları yazılarımızda mevcuttur. Başvurduğunuz yarışma ve programlar hakkında sonuçlar eklenmiştir. Merak ettikleriniz ve yardıma ihtiyaç duyduğunuz konular hakkında konu ile alakalı başlığın altındaki yorum kısmı ile bizimle iletişime geçebilirsiniz. Resmî bir kurum olmadığımız için sizlere kesin bir sonuç verememekle birlikte konu ile alakalı en iyi çözümü üretmeyi sağlıyoruz.

Televizyonprogrami.com, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na uygun olarak yayınını sürdürmektedir. Başlıklar altındaki tüm içerikler tarafımızca yazılmış olup, tümü özgün içeriklerdir. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kopyalanan, yayımlanan yazılar hakkında yasal işlem başlatılmaktadır.