Hakan Ekinci Katili Bulundu Mu? Son Dakika (22 Kasım 2017)

Hakan Ekinci Katili Bulundu Mu? Son Dakika (22 Kasım 2017)

TV8 ekranlarında gündüz kuşağında yayınlanan, Serap Ezgü’nün sunduğu Gerçeğin Peşinde programı, her gün ayrı bir olayı aydınlatmaya çalışıyor. Cinayetler, kayıp dosyaları ve daha pek çok vaka, bu programda açıklığa kavuşuyor.

Hakan Ekinci’nin öldürülmesi ile ilgili sır perdesi hala aralanamadı. Dinlenen tanıklar ve verilen ifadeler neticesinde henüz bir sonuç çıkmış değil. Uzun zamandır yürütülen çalışmalarda her gün yeni bir bilgiye ulaşılsa da, Hakan Ekinci’nin katilinin kim olduğu bilinmiyor. Serap Ezgü, binlerce kişinin ilgiyle izlediği Gerçeğin Peşinde programında yeni deliller ve yeni şüpheliler ortaya çıkararak cinayetin çözülmesine katkıda bulunmaya çalışıyor.

Hakan Ekinci Katili Bulundu Mu? Son Dakika (22 Kasım 2017)

Hakan Ekinci Katili Bulundu Mu?

Hakan Ekinci geçtiğimiz Temmuz ayında evinde ölü bulunmuştu. Cinayetin çözülmesi için pek çok çalışma yapılmasına ve pek çok tanığın dinlenmesine rağmen araştırmalar hala devam ediyor. Hakan Ekinci’nin komşuları, abisinin yakın çevresi ve tüm görgü tanıkları tek tek dinlendi ve bu konuda detaylı bir inceleme yapıldı.

Kalp Atışı dizisi, en son Hakan Ekinci cinayetinin çözülmesi için delil olarak kullanılmıştı. Birbirleriyle bağlantılı olabileceği düşünülen her olay derinlemesine araştırıldı fakat net bir cevap henüz verilebilmiş değil.

Hakan Ekinci Cinayeti Son Dakika

Hakan Ekinci cinayeti hakkında, aile bireyleri bir şeyler bilen birilerinin olduğunu, fakat bu kişilerin kimler olduklarını bilmediklerini söylüyor. Canlı yayında aile bireyleri bu düşüncelerini doğrulayacak şeyler arıyor. Hakan Ekinci’nin babası Mehmet Ekinci, aynı binada ikamet ettikleri kardeşlerinin yalan konuştuğunu, doğru bilgiler vermediklerini düşünüyor. Tüm bunlar olayın daha da karışmasına yol açıyor. Hakan Ekinci’nin annesi Gülizar Ekinci ise oğlunun katilinin kim olduğunun belirlenmesi için sabırlarının tükendiğini ve çok yıprandıklarını söylüyor. Çevrelerindeki herkesten şüphelenen anne baba, psikolojik olarak yıkımın eşiğindeler.

Hakan Ekinci cinayeti ile ilgili apartmandaki tüm kişilerin sorguya çekilmesi ve çevredeki herkesin dinlenmesi, çalışmaların seyrini değiştiriyor. Birçok kişinin şüpheli listesine girmesi, cinayetin çözülmesi için yeterli gelmiyor. Olayın hala bir cinayet mi yoksa intihar mı olduğu belli değil. Hakan Ekinci olayı ile ilgili yaşanan yeni gelişmeleri ve haberleri bizi takip ederek öğrenebilirsiniz.

Yorum Yok - YORUM YAZIN

Cevapla