Hakan Ekinci Cinayeti Son Dakika Gelişmeleri (30 Ekim 2017)

Hakan Ekinci Cinayeti Son Dakika Gelişmeleri (30 Ekim 2017)

Gerçeğin Peşinde programında yayınlandığı bölümleriyle adını tüm Türkiye’ye duyuran Hakan Ekinci cinayeti ile ilgili araştırmalar sürüyor. Cinayetin araştırılmasına önemli noktalardan geçilmiş durumda. Şimdiye kadar kesin ve net bir çözüm yolu bulunmamış olmasına rağmen birçok delil toplandı. Canlı yayında yaşanan çarpıcı gerçeklerle olaya dair tüm detaylar ekranlara aktarıldı. Ekranları başındaki izleyiciler Hakan Ekinci cinayeti ile ilgili birçok gerçeğin sır olarak kalmasına engel oldu.

Gözlerine çarpan detayları yorumlar aracılığıyla kanalla irtibata geçerek haberdar etti. Hakan Ekinci’nin öldüğü gün olan 26 Temmuz gününden sonra sokaklarında birçok olay yaşandı. Huzursuzluğun eksik olmadığı sokak çalkalanmaya devam etti. Belki de olayla hiçbir bağı bulunmayan Kişiler bile şüpheli listesine alınmak zorunda kaldı. Olayın en başından beri bu listede bulunan em önemli isimler ailenin en yakınları olan apartman sakinleri idi.

Apartmanda bulunan diğer dört katta yaşayan aile birbiriyle uymayan yorumlarda bulunması nedeniyle bu suçlamalarla itham edildiler. Birçok defa yalanları ortaya çıkan bu kişiler suçu kabul etmemekte ısrarlı davrandılar. Ekibin elinde ise net bir kanıt olmadığı için kimse zan altına bırakılmamakta çalışıyor. Apartman dışında ise en büyük şüpheli olarak Ersin Ekinci’nin arkadaşı Ferdi görüldü.

Özel hayatı ile ilgili çarpıcı gerçekler Hakan Ekinci’ye zarar vermiş olabileceğini akıllara getirdi. Ferdi’nin de doğru olmayan ithamları ortaya çıktıkça bu iddia güçlendi. Şu günlerde Hakan Ekinci cinayeti hakkında araştırmalar tüm hızıyla devam ediyor. Yaşanan her bir gelişme an be an sitemizden aktarılıyor.

Bir Cevap - YORUM YAZIN

Cevapla