Hakan Ekinci Cinayeti Son Dakika Gelişmeleri (2 Kasım 2017)

Hakan Ekinci Cinayeti Son Dakika Gelişmeleri (2 Kasım 2017)

Gerçeğin Peşinde programı Hakan Ekinci cinayetini açığa çıkarabilmek için her gün aralıksız konuyu ele almaya devam ediyor. Program sayesinde birçok delile ulaşıldı, birçok gelişme yaşandı. Ancak hala cinayet gizemini sürdürüyor. İzleyicilerin de cinayetin çözümüne katkıda bulunmasıyla birlikte sır perdesinin aralanmasına az bir zaman kaldı gibi duruyor. Bugüne kadar yaşanan tüm olaylar olduğu gibi izleyiciyle paylaşıldı. Programın izleyicileri de gözlerine takılan detayları paylaşarak cinayetin biran önce çözümlenmesi için eşsiz nitelikte bulgular sağladılar.

Mehmet Ekinci daha önce oğlu Hakan Ekinci’inin ölüm saatinin hastaneye gelmeden 3 saat önce olduğuna dair belgesi olduğunu iletmiş, ancak bu belgenin gerçeği yansıtmadığına dair tartışmalar başlamıştı. Aradan geçen 1 aylık süreçte Hakan Ekinci’nin cinayetiyle ilgili araştırmalar sürerken hala daha sonuç alınamadı. Cinayetin sonuçlanması için mahalle sakinleri de, izleyiciler de var gücüyle çalışıyor. Öyle ki cinayetin sonuçlandırılabilmesi için birçok kişi, hatta konuyla ilgisi olmayanlar bile soruşturmaya tabi tutuldu. Ancak hala kesin bir sonuca ulaşılamadı.

Hakan Ekinci’nin ölümünün cinayet değil intihar olduğuna yönelik iddialar da hala devam ediyor. Bu iddialar da değerlendirmeye alınarak inceleniyor. İncelemeler neticesinde Hakan Ekinci’nin abisi vicdan azabı duyduğuna dair açıklamalarda bulunmuş olsa da şimdilik Hakan Ekinci’nin cinayete kurban gittiğine dair deliller, intihar ettiğine dair iddialara göre daha ağır basıyor. Ekip var gücüyle durumu sonuçlandırmaya çalışırken, ileriye süren asılsız iddialar durumun daha da zor bir hal almasına sebep olurken, Gerçeğin Peşinde ekibi sorumlulukları dolayısıyla kimseyi zan altında bırakmamak için ayrıca bir çalışma yürütüyorlar.

Hakan Ekinci’nin yaşadığı apartman sakinleri ve son olarak abisi Ersin’in arkadaşının suçlamalara konu olmasıyla birlikte soruşturma derinleşirken, sitemiz konuyla ilgili son dakika gelişmelerini ziyaretçilerine aktarmaya devam ediyor.

Yorum Yok - YORUM YAZIN

Cevapla