Hakan Ekinci Cinayeti Son Dakika (13 Kasım 2017)

Hakan Ekinci Cinayeti Son Dakika (13 Kasım 2017)

Henüz gencecik bir fidan olan Hakan Ekinci cinayetiyle ilgili araştırmalar Gerçeğin Peşinde programında devam ediyor. Program, seyircilerin katılımı ve uzman kadrosuyla cinayetin aralanması için tüm imkanları zorlarken, Hakan Ekinci’nin cinayetinin çözülebilmesi için toplanan bilgilerin birbiriyle örtüşmemesi ve zaman zaman verilen yanlış beyanlar çözümü oldukça zorlaştırıyor.

Son günlerde ortaya atılan bir başka iddia ise Hakan Ekinci cinayetinin çözülmüş olduğu ancak izleyicilerle bu bilginin paylaşılmadığına yönelik. Peki bu iddianın bir gerçekliği var mı ? Programda yayınlanan bilgiler ve verilen beyanlar bu iddianın doğruluğunu kanıtlamamakla beraber, son dönemde Gerçeğin Peşinde programında Hakan Ekinci cinayetine daha az yer verilmesi bu iddiaları çürütebilecek etkenlerden biri.

Sonuç itibariyle bu cinayet çözülmüş olsaydı, program Hakan Ekinci olayını sürekli gündemde tutarak reytinglerini arttırabilir, reytingleri düşmeye başladığında ise sonuçlandırabilirdi. Ayrıca böyle bir iddianın genç Hakan’ın cinayeti üzerine yapılması toplum üzerindeki düşüncelerin maalesef ne kadar art niyetli olduğunu gösterir niteliktedir.

Hakan Ekinci Cinayeti Çözüldü Mü ?

13 Kasım tarihinde yayınlanan Gerçeğin peşinde bölümünü gün içinde sitemizde yayınlayacağız. Ancak Hakan Ekinci cinayetinin sonucuyla ilgili henüz kesin bir bilgiye ulaşılamamıştır.

Hakan Ekinci Cinayeti Son Dakika

Aile fertleri birilerinin bir şeyler bildiğini ancak bunu gizlediğini düşünüyor. Bu düşünceyi kanıtlayıcı şeyler canlı yayında yaşanmaya devam ediyor. Baba Mehmet Ekinci’nin aynı apartmanda yaşadığı kardeşleri doğru olmayan beyanlarda bulunurken olayı daha karmaşık hale getiriyorlar. Anne Gülizar Ekinci ve baba Mehmet Ekinci bir an önce katilin bulunması için çabalarken tanıdıkları herkesten de şüphe duymaya devam ediyor. Olay hakkında tüm apartman şüpheli konumundayken aynı zamanda apartman dışındaki bazı isimlerde şüpheli listesinde bulunuyor. Gerçeğin Peşinde programında Hakan Ekinci’nin ölümü araştırılmaya devam ederken akıllardaki en büyük soru Hakan Ekinci intihar mı etti, yoksa öldürüldü mü? Gelişmeler için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Gerçeğin Peşinde programının yayın akışı güncel olarak paylaşılmaktadır.

Gerçeğin Peşinde 9 Kasım 2017 Full izle Hakan Cinayeti

Gün içinde yayınlanacaktır.

Bu yazımız aracılığıyla gerçeğin peşinde iletişim bilgileri, gerçeğin peşinde irtibat tel, gerçeğin peşinde mesaj gönder, gerçeğin peşinde telefon no, gerçeğin peşinde whatsapp numarası, gerçeğin peşinde telefon numarası gibi bilgileri detaylı olarak öğrenebilirsiniz.

Yorum Yok - YORUM YAZIN

Cevapla