Hakan Ekinci Cinayeti Katili – Son Dakika (9 Kasım 2017)

Hakan Ekinci Cinayeti Katili – Son Dakika (9 Kasım 2017)

Gerçeğin Peşinde programında yayınlandığı günden bu yana Hakan Ekinci cinayeti ve katilinin bulunması için izleyenler sıkı bir takip içerisinde. Programda şu sıralar başka konular işlense de arka planda Hakan Ekinci cinayetinin katili bulunsun diye araştırmalar devam ediyor. Programı daha önce takip edememiş ziyaretçilerimiz için Hakan Ekinci dosyasına ufak bir değinelim. Ardından Hakan Ekinci cinayetiyle ilgili son durumu hemen paylaşalım.

Hakan Ekinci henüz 13 yaşında, Esenyurt’taki evinde ölü bulunan Hakan için önce intihar ettiğine yönelik iddialar ileri sürüldü. Konu derinlemesine araştırılmaya başlandığında Hakan’ın komşuları, çevresindekiler, ailesi ve akrabaları şüpheli konuşmaları nedeniyle Hakan’ın cinayete kurban gitmiş olabileceği ile ilgili şüpheler derinleşmeye başladı. Gelinen noktada Hakan Ekinci’nin cinayete kurban gittiği, delillerle de desteklenen bir iddia halini almaya başladı.

Deliller o kadar farklı noktalardan birleştirildi ki, Kalp Atışı dizisinde Hakan Ekinci’nin cinayetiyle ilgili delil sayılabilecek bir sahne değerlendirildi. Hakan’ın boynunda ve yüzünde bulunan çizikler, ortaya atılan iddialar, tehditler ve yanlış yönlendirmeler uzmanları cinayet araştırması içine iten önemli etkenlerden oldu.

Hakan Ekinci Cinayeti Çözüldü mü ?

Birbirinden farklı bir çok araştırma içine girilmesine rağmen henüz net bir cevaba ulaşılamadı. Cinayetle ilgili sonuca varıldığında sitemizde paylaşıyor olacağız.

Hakan Ekinci Cinayeti Son Dakika

Aile fertleri birilerinin bir şeyler bildiğini ancak bunu gizlediğini düşünüyor. Bu düşünceyi kanıtlayıcı şeyler canlı yayında yaşanmaya devam ediyor. Baba Mehmet Ekinci’nin aynı apartmanda yaşadığı kardeşleri doğru olmayan beyanlarda bulunurken olayı daha karmaşık hale getiriyorlar. Anne Gülizar Ekinci ve baba Mehmet Ekinci bir an önce katilin bulunması için çabalarken tanıdıkları herkesten de şüphe duymaya devam ediyor. Olay hakkında tüm apartman şüpheli konumundayken aynı zamanda apartman dışındaki bazı isimlerde şüpheli listesinde bulunuyor. Gerçeğin Peşinde programında Hakan Ekinci’nin ölümü araştırılmaya devam ederken akıllardaki en büyük soru Hakan Ekinci intihar mı etti, yoksa öldürüldü mü? Gelişmeler için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Gerçeğin Peşinde programının yayın akışı güncel olarak paylaşılmaktadır.

Gerçeğin Peşinde 9 Kasım 2017 Full izle Hakan Cinayeti

Gün içinde yayınlanacaktır.

Bu yazımız aracılığıyla gerçeğin peşinde iletişim bilgileri, gerçeğin peşinde irtibat tel, gerçeğin peşinde mesaj gönder, gerçeğin peşinde telefon no, gerçeğin peşinde whatsapp numarası, gerçeğin peşinde telefon numarası gibi bilgileri detaylı olarak öğrenebilirsiniz.

Yorum Yok - YORUM YAZIN

Cevapla