Hakan Cinayeti Son Dakika Haberleri (24 Ekim 2017)

Hakan Cinayeti Son Dakika Haberleri (24 Ekim 2017)

Hakan Ekinci cinayetinde son durum ne? Gerçeğin Peşinde programının yeni bölümünde Hakan Ekinci’nin ile ilgili gelişmeler yaşanmaya devam etti. Meydana gelen gelişmeler canlı yayında izleyiciye aktarıldı. Gerçeğin Peşinde son bölümde neler oldu?

Hakan Ekinci’nin ölümünün üzerinden neredeyse 3 ay geçti. Bu uzunca süre boyunca cinayete dair birçok yeni bilgi öğrenildi. Hakan Ekinci’nin ölümü üzerine yapılan ilk yorumlarda ölümün intihar olduğu söylenmişti. Ancak yaşanan gelişmeler sonucu bu ölümün bir intihar değil cinayet olabileceği gerçeği gün yüzüne çıktı. Canlı yayında adli tıp uzmanı Taner Güven tarafından yapılan açıklamalarda olayın cinayete daha yakın olduğu söylendi.

Ancak intihar olma olasılığı da hiçbir zaman göz ardı edilmiyor. Küçükte olsa bir ihtimalin olduğu ölümde çok sayıda araştırma yapıldı. Hala da yapılmaya devam edilen araştırmalar sonucunda şüphelilerin isim listesi kabardı. Cinayet büro amirliği tarafından devralınan cinayet hakkında yeni gelişmeler var. Bu gelişmeler canlı yayında yayınlanırken sitemiz üzerinden de bilgilendirme yazıları paylaşılacaktır.

Hakan Ekinci’nin ölümünün detaylı bilgileri çok yakında ortaya çıkacağa benziyor. Araştırmalarda sona yaklaşan ekipler gerçeği gün yüzüne çıkarmak için çabalıyor.

Cevapla