Hakan Cinayeti Son Dakika Gelişmeleri (23 Ekim 2017)

Hakan Cinayeti Son Dakika Gelişmeleri (23 Ekim 2017)

Gerçeğin Peşinde 23 Ekim tarihli yayınında Hakan Ekinci cinayeti ile ilgili gelişmeler neler? Hakan Ekinci’nin katili bulundu mu? Tüm bu sorulara canlı yayında cevap aranıyor. Serap Paköz ve uzman ekibi Hakan Ekinci cinayeti ile ilgili araştırmalarına tüm hızıyla devam ediyor. Bir yandan da cinayet araştırma ekipleri de resmi olarak bireysel çalışmalarına devam ediyor.

Dört bir yandan Hakan Ekinci’nin katili aranırken yeni gelişmeler de olmaya devam ediyor. Hakan Ekinci cinayeti ile ilgili gizlilik kararı alındığından bu yana olay ile ilgili bazı gelişmeler programda maalesef ki yansıtılamadı. Ancak sanılanın aksine araştırmalar durdurulmadı, tam manasıyla hızlandı. Artık Hakan Ekinci’nin katilini bulmaya ramak kaldı.

Aile programa katıldığından beri birçok isim üzerinde yoğunlaşılmıştı. Bu isimler hala şüpheli konumunda olurken yeni isimler de akla gelmeye devam ediyor. Cinayetin yaşandığı 26 Temmuz gününden itibaren gerek canlı yayında gerekse kamera arkasında birçok gelişme yaşandı. Bunlar ekipleri katile götürecek en önemli noktalardı. Düşünüldüğü gibi de oldu.

Katilin bulunmasına çok az bir zaman almışa benziyor. Aile Hakan Ekinci’nin ölümünden sonra büyük bir hüsrana uğramıştı ancak şimdi katilin bulunması yüreklerine su serpecek. Hakan Ekinci’ye bunu yapan kişinin gereken cezayı alması için onun bulunmasını istiyorlar. Gerçeğin Peşinde programında ekipler Hakan Ekinci cinayetini araştırmaya devam ediyor. Yaşanan her türlü gelişme sitemizden paylaşılacaktır. Merak ettikleriniz hakkında sitemizi takip edebilirsiniz.

Cevapla