Hakan Cinayeti Son Dakika Gelişmeleri (19 Ekim 2017)

Hakan Cinayeti Son Dakika Gelişmeleri (19 Ekim 2017)

Hakan Ekinci’nin katili bulundu mu? Halan Ekinci cinayetinde son dakika haberlerini neler? Gerçeğin Peşinde programında yer alan cinayet olayının çözüme kavuşmasına çok az kaldı. Tüm deliller biriktirildiğinde yolun sonunun geldiği apaçık ortada gibi görünüyor. Hakan Ekinci 26 Temmuz günü Esenyurt’ta bulunan 5 katlı aile apartmanının 2. katında boğazı sargı bezi ile güç uygulanarak öldürülmüş halde bulundu. İlk olarak ölüm hakkında intihar dendi. Ancak gün geçtikçe edinilen bilgiler ışığında ölümün intihar olmadığı gün gibi ortadaydı. Hakan Ekinci belli ki bir katil tarafından acımasızca öldürülmüştü.

Hayat enerjisi çok fazla olan ve yaşamaya seven 13 yaşındaki Hakan birinin veya birilerinin gazabına uğradı. Aile haberi aldıktan sonra perişan olsa da hastaneye götürülen Hakan hayata gözlerini yumdu. Olay 9 gün sonra programa taşındığında dahi ailenin acısı geçmiş değildi. Anne, baba, ağabey ve seyirci olaraktan birkaç akrabası programa katıldı. Edinilen bilgiler kan dondurdu. Aile üyeleri yaşadıkları apartmandaki kişilerden dahi olmak üzere tüm çevrelerinden şüphe duyduğunu söyledi. Bu şüphenin altında yatan sebep ise kardeşlerin birbirinden şüphelenerek bunu Hakan Ekinci’nin babası Mehmet Ekinci’ye bildirmeleri oldu.

Mehmet Ekinci olay günü kendisine ait fırında eşi ve 2 oğul ile çalışıyordu. Ortanca oğul Ersin Ekinci eve döndüğünde Hakan Ekinci’nin cansız bedenini buldu. O günden sonra psikolojik sorunlar yaşayan Ersin Ekinci bu olay zarfında izleyici tarafından şüpheli hareketleri olan birisi olarak tanındı. Ekranları başındaki izleyiciler Ersin Ekinci ve arkadaşı Ferdi’den şüphelendi. Aynı zamanda Hakan Ekinci’nin kuzenleri olan Elif ve Filiz Ekinci’de olayda şüpheli konumdaydı. O güne dair birbirine uymayan açıklamaları bulunan kuzenler bir türlü gerçekleri ortaya koyamıyor. Hakan Ekinci cinayetine dair araştırmalar tüm hızıyla devam ediyor. Gelişmeler için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Yorum Yok - YORUM YAZIN

Cevapla