Güle Güle Oturun Ücretli Mi? (2017)

Güle Güle Oturun Ücretli Mi? (2017)

Güle Güle Oturun programı TV8’de yayınlanan bir ev yenileme programıdır. Programa başvuran ve başvurusu kabul edilen kişilerin evlerinde istedikleri bir odası baştan aşağı yenilenmektedir. Mimar Selim ile ev yepyeni görüntüsünü alır. Modern dokunuşlarla odaları çağın gereksinimine uygun ve kullanışlı hale dönüştürür. Ancak son zamanlarda Güle Güle Oturun programı ücretli mi? Güle Güle Oturun Paralı mı? Mimar Selim bey ev sahibinden para alıyor mu? Güle Güle Oturun dosya parası adlı altında ev sahibinden para mı alıyor? gibi sorular yayılmış durumdadır. Güle Güle Oturun programı evlerini yenilemeye gittiği hiçbir evden ücret talep etmemektedir. Eve aldığı herhangi bir ürünün bedelini başvuran kişiden almaz. Programda gördüğümüz ustaların masraflarını ev sahibinden temin etmez.

“Evim Şahane ekibinden evinizi yenileme fırsatı” veya “Ev sahane bolge calismasinda eviniz uygun gorulmus ve ONAYLANMISTIR. Evinizi ucretsiz yenileme firsati kazandiniz. 02129670102. B364” gibi mesajlar alırsanız asla bu mesajlara itibar etmeyiniz. Güle Güle Oturun programı ev sahibinden hiçbir ücret almadan bu programı gerçekleştirmektedir. Güle Güle Oturun dosya masrafı diye bir ücret bulunmamaktadır. Bu iddialar tamamen asılsız olup ev sahibinden tek bir kuruş bile çıkmamaktadır. Son zamanlarda ise bazı kişiler verdikleri numaralarla dosya masrafı talebinde bulunarak dolandırıcılık yapmaktadır. 0212 967 01 04 numarası aracılığıyla kişilerden para talep ediliyor. Bu tarz durumlarda bunun doğru olmadığını bildirerek şikayetinizi gerekli mercilere bildirmeniz yararınıza olacaktır. Bu doğru bir haber değildir ve program para talebinde bulunmaz. Gönül rahatlığıyla evinizi yenilemesi için Güle Güle Oturun programına başvuru yapabilirsiniz.

Ayrıca aşağıda bulunan bağlantı aracılığıyla Güle Güle Oturun programına başvuruda bulunabilirsiniz.

Güle Güle Oturun Başvuru Formu Doldur

Bu yazımız aracılığıyla güle güle oturun iletişim bilgileri, güle güle oturun irtibat tel, güle güle oturun mesaj gönder, güle güle oturun telefon no, güle güle oturun whatsapp numarası, güle güle oturun telefon numarası gibi bilgileri detaylı olarak öğrenebilirsiniz.

Yorum Yok - YORUM YAZIN

Cevapla