Güle Güle Oturun Başvuru Sonuçları ve Başvuru Formu Doldur

Güle Güle Oturun Başvuru Sonuçları ve Başvuru Formu Doldur

Güle Güle Oturun programı TV8 ekranlarında yayınlanmaktadır. Programı Selim Yuhay sunmaktadır. Güle Güle Oturun bir dekorasyon programıdır. Programa başvuran ve başvurusu kabul edilen kişilerin evlerine gidip seçtikleri bir oda yenilenmektedir. Başvuran ailelerden hiçbir ücret talep etmeyen ekip işlerini son derece özenle yapmaktadır. Evlerinin yeni halini gören aileler eski evlerinin tamamen değiştiğini birçok kez dile getirmiştir. Yeni ve güzel hale bürünmüş evlerini tanıyamayan ailelerin sevinçleri ekranlara bile yansımaktadır. Mimar Selim Yuhay’ın görevlendirmesi sonucu aileler program esnasında kameralar eşliğinde alışveriş yerlerine gidip evleri için döşenecek malzemeleri satın alma işlemini yapmaktadır. Mimar Selim Bey evi yenilerken ailelerin beğenisini göz önünde bulundurmaktadır.

Programa başvurma işlemini halleden kişilerin daha sonraki aşaması ise başvurusunun kabul edilip edilmediğidir. Aileler başvurularını internet üzerinden de takip edebilmektedir. Evlerini yenilemek isteği içinde olan ancak buna maddi gücü yetmeyen aileler bu programa başvurup kabul edildikleri taktirde yenileme işleminin olmasını beklemektedir. Başvuru sonuçlarına ulaşmak için aşağıda bulunan bağlantıya tıklamanız gerekmektedir.

Güle Güle Oturun Başvuru Formu Doldur

Güle Güle Oturun Whatsapp Başvuru Hattı Telefon Numarası
Henüz böyle bir numara yayınlanmamıştır ancak yayınlandığı anda güncellenecektir.

Güle Güle Oturun İletişim Telefon Numarası
Henüz böyle bir numara yayınlanmamıştır ancak yayınlandığı anda güncellenecektir.

Bu yazımız aracılığıyla güle güle oturun iletişim bilgileri, güle güle oturun irtibat tel, güle güle oturun mesaj gönder, güle güle oturun telefon no, güle güle oturun whatsapp numarası, güle güle oturun telefon numarası, güle güle oturun ev telefon numarası kabul etmiyor gibi bilgileri detaylı olarak öğrenebilirsiniz.

2 Yorum - YORUM YAZIN

Cevapla