Güle Güle Oturun Başvuru Formu ve Whatsapp Başvuru Numarası

Güle Güle Oturun Başvuru Formu ve Whatsapp Başvuru Numarası

Güle Güle Oturun programı TV8 ekranlarında yayınlanmaktadır. Programın sunucusu Selim Yuhay Yıldız Teknik Üniversitesi mimarlık bölümünden mezun olmuştur. Selim Yuhay daha önce Kanal D’de Evim Şahane programını sunmaktaydı ancak son yıllarda TV8’de Güle Güle Oturun programını sunmaktadır. Güle Güle Oturun programı başvuru yapıldığı takdirde evlerinize gelmekte ve o evden yepyeni şaheserler oluşturmaktadır. Öncesi ve sonrası görüntüleri ile program akışı sağlanmaktadır. Son hali programın her bölümünde insanları yeniden yeniden şaşkına uğratmaktadır.

Her defasında Yok artık dedirten güzelliklere imza atan mimar Selim işini oldukça iyi icra etmektedir. Çıktığı her evden etrafa mutluluk saçılmasını sağlamaktadır. Maddi durumu olmayanlara, evini yenilemeye bir türlü gücü yetmeyenlere hiçbir karşılık beklenmeksizin yardım edilmektedir. Evlerinde ev sahibinin seçtiği bir oda baştan sona yenilenmektedir. Bu değişim yeni başlangıçların habercisi olmaya devam etmektedir.

Güle Güle Oturun programına katılmak ve mimar Selim beyin sizin de evinizi baştan aşağıya değiştirmesini istiyorsanız programa kayıt olmanız gerekmektedir. Programa başvuru yapmak için aşağıda bulunan bağlantıya tıklamanız gerekmektedir.

Güle Güle Oturun Ücretli Mi?
Son zamanlarda bu soru ile sıklıkla karşılaşmaktayız, Güle Güle Oturun paralı mı, Güle Güle Oturun ücretli mi, Güle Güle oturun dosya parası ücreti gibi konular sıklıkla konuşulmakta. Ancak böyle bir durum kesinlikle söz konusu değildir.

Güle Güle Oturun Başvuru Formu Doldur

Güle Güle Oturun Başvuru Sonuçları

Güle Güle Oturun programına katılmak için yukarıda bulunan bağlantıya tıklayarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Yaptığınız başvurunun sonuçlarına ise bu sayfa aracılığıyla öğrenebilirsiniz. Güle Güle Oturun başvuru sorgulama gibi sayfa maalesef bulunmamaktadır. Ancak Güle Güle Oturun başvuru kazananları açıklandıkça bu sayfa üzerinden yine yayınlanacaktır.

Güle Güle Oturun Whatsapp Başvuru Hattı Telefon Numarası
Henüz böyle bir numara yayınlanmamıştır ancak yayınlandığı anda güncellenecektir.

Güle Güle Oturun Telefon Numarası
Henüz böyle bir numara yayınlanmamıştır ancak yayınlandığı anda güncellenecektir.

Bu yazımız aracılığıyla güle güle oturun iletişim bilgileri, güle güle oturun irtibat tel, güle güle oturun mesaj gönder, güle güle oturun telefon no, güle güle oturun whatsapp numarası, güle güle oturun telefon numarası, güle güle oturun ev telefon numarası kabul etmiyor gibi bilgileri detaylı olarak öğrenebilirsiniz.

3 Yorum - YORUM YAZIN

Cevapla