Güldür Güldür Show İletişim Bilgileri ve Whatsapp İletişim Numarası

Güldür Güldür Show İletişim Bilgileri ve Whatsapp İletişim Numarası

Güldür Güldür Show adlı eğlence programı Show Tv’de yayınlanmaktadır. Programı Ali Sunal sunmaktadır. Oyuncular belirli konularla ilgili skeçler hazırlayıp seyircilere karşı tiyatro salonunda oyunlarını sunmaktadırlar. Programa her hafta ünlü konuklar davet edilmektedir. Farklı mizah anlayışıyla seyircileri kahkaha tufanına boğmaktadır. Ailevi konulardan, aşka, sağlıktan, teknolojiye her türlü konu hakkında ve günlük hayatın sıradan konularını işleyerek hazırladıkları oyunları izleyicilere sunmaktadır.

Program Beşiktaş Kültür Merkezinde seyirciyle buluşmaktadır. Birçok ünlü oyuncu programda yer almaktadır. İrem Sak, Çağlar Çorumlu, Aylin Kontente, Onur Buldu gibi isimler yer almaktadır. Eğlenceli skeçlerle insanları güldürmeyi amaçlamaktadırlar. Ali Sunal oyuncuların hocaları konumundadır. Programda oyunlar sunulurken Ali Sunal’ın arada bir skeci durdurup oyuna müdahale ettiği görülmektedir. Skecin konularına yönelik olarak oyun başlamadan Ali Sunal seyircilere konu ile ilgili yorum yapmalarını istemektedir.

Güldür Güldür Show Mesaj Gönder

Güldür Güldür Show İletişim Numarası
Henüz yayınlanmamıştır ancak yayınlandığı anda paylaşılacaktır.

Güldür Güldür Show Bilet Al

Güldür Güldür Show Seyirci Olma

Güldür Güldür Show adlı eğlence programı ile iletişime geçmek için aşağıdaki irtibat bilgilerini kullanabilirsiniz. Programa ait iletişim numaraları aşağıda bulunmaktadır. Yorumlar aracılığıyla sorularınızı bizimle paylaşabilirsiniz.

Bu yazımız aracılığıyla güldür güldür show iletişim bilgileri, güldür güldür show irtibat tel, güldür güldür show mesaj gönder, güldür güldür show telefon no, güldür güldür show whatsapp numarası, güldür güldür show telefon numarası gibi bilgileri detaylı olarak öğrenebilirsiniz.

2 Yorum - YORUM YAZIN

Cevapla