Gülbin Tosun’la Fox Ana Haber İletişim ve Whatsapp İhbar Hattı

Gülbin Tosun’la Fox Ana Haber İletişim ve Whatsapp İhbar Hattı

Fox TV’nin sevilen sunucusu Gülbin Tosun Fox TV Ana Haber bültenini sunmaya devam ediyor. Hafta sonu haberleri içinde en çok izlenen haber programı, Gülbin Tosun’la Fox Ana Haber oluyor.

Gülbin Tosun’la FOX Ana Haber 

Gülbin Tosun’la FOX Ana Haber seyircilerin en çok izledikleri haber programlarından bir tanesidir. Haber anlayışında seyircilerin tam desteğini almayı başaran FOX TV, hem hafta içi hem de hafta sonu haberlerinde daha çok tercih edilmeye başlanmıştır. Gülbin Tosun’un Fox TV’deki performansı, izleyicilerin beğenisini kazanmış ve ekranın aranan isimlerinden biri haline gelmiştir. Fox TV, sahip olduğu şeffaf yayıncılık ve doğru haber prensiplerinden vazgeçmeyerek, her gün ekibine kaliteli isimleri katmayı başarıyor.

Gülbin Tosun'la Fox Ana Haber

Hem dünyada hem de ülkemizde yaşanan her olayı vakit kaybetmeden insanlara ulaştıran Fox TV, haber çağını yaşadığımız şu günlerde doğru bilgileri bize aktararak güvenilirliğini artırıyor. İlkeli haber anlayışından taviz vermeden çalışan Fox TV, her kesimden milyonlarca kişinin ilgisini ve beğenisini kazanmıştır. Yayınladığı son dakika haberleriyle gündeme ışık tutan kanal, insanları doğru bir şekilde bilgilendirmeyi amaç haline getirmiştir.

Gülbin Tosun Kimdir?

Fox TV hafta sonu haberlerinin vazgeçilmez spikeri Gülbin Tosun, 1977 yılında İstanbul’da doğmuştur. Hem İstanbul Üniversitesi’nde hem de London School of Business Studies Marketing bölümünde öğrenim gören başarılı sunucu, stajını Reuters haber ajansında yaptı. Okuldan mezun olduğunda TRT’de eğitim görme hakkını kazanan şanslı birkaç öğrenciden biriydi.

Sık sık başarılarıyla ön plana çıkan Gülbin Tosun, Fox TV’nin ilkeli haberlerini başarılı bir şekilde sunuyor ve seyircilerin büyük beğenisiyle karşılanıyor. Gülbin Tosun’la Fox Ana Haber programı için WhatsApp ihbar numarası izleyicilerle paylaşılıyor. Gün içinde izlenmeye değer bulduğunuz anları, haber niteliği taşıyacağını düşündüğünüz olayları cep telefonunuzla kameraya çekebilir ve Fox TV’nin iletişim adreslerine gönderebilirsiniz.

Gülbin Tosun’la FOX Ana Haber  WhatsApp İhbar Hattı
0542 370 45 45

Gülbin Tosun’la FOX Ana Haber İletişim Numarası
0542 370 45 45

Gülbin Tosun’un harika sunumuyla Ana Haber bültenlerini izlemeye devam etmek için Fox TV ekranlarından ayrılmayın. Whatsapp numarasına, haber olmasını istediğiniz her şeyi gönderebilir. Gönderdikleriniz ekibimi tarafından incelenir ve hemen yayına konulur.

 

Cevapla