Gözüm Sende Başvuru Formu ve Whatsapp Başvuru Numarası

Gözüm Sende Başvuru Formu ve Whatsapp Başvuru Numarası

Gözüm Sende programı, ATV ekranlarında yayınlanan bir evlilik programıdır. 2017 yılında yayınlanmaya başlayan program ülkemizde oldukça ses getirmiş, popüler evlendirme programlarından bir tanesidir. Konseptinin farklı olması, çok eğlenceli anların yaşanması ve sonucun merakla beklenmesi ile oldukça sevilmiş bir programdır.

Programın genel olarak konseptine bakacak olursak; her programda bir adet damat adayı ve 4 adet gelin adayı bulunmaktadır. Damat ve damadın annesi tüm adayların günlük hayatlarını incelemekte, onlara bir takım sorular sormakta ve muhabbet etmektedir.

Garip olan kısmı ise final gecesine kadar damat ve annesi gelin adaylarını görmemekte sadece konuşabilmektedir. Ayrıca gelin adaylarındaki kamera ile gelin adayı odasını, yaptığı yemeği veya ailesini göstermektedir. Programda final gecesi olduğunda damat ve annesi gelin adaylarının isimleri üzerinden değerlendirme yaparak elemeler yapmaktadır. Son söyledikleri isim ise damadın seçmiş olduğu gelin adayıdır.

Gözüm Sende programına katılabilmek için bir adet başvuru formu bulunmaktadır. Bu formu doldurarak başvuruda bulunabilirsiniz. Gözüm Sende programının herhangi bir Gözüm Sende whatsapp numarası veya Gözüm Sende başvuru numarası maalesef bulunmamaktadır. Ancak paylaşıldığı zaman eş zamanlı olarak buradan yayınlanacaktır.

Gözüm Sende Başvuru Formu Doldur

Gözüm Sende Whatsapp Başvuru Telefon Numarası
Yayınlanmamıştır ancak yayınlandığı anda paylaşılacaktır.

Gözüm Sende Whatsapp Başvuru Hattı
Yayınlanmamıştır ancak yayınlandığı anda paylaşılacaktır.

Gözüm Sende İletişim Telefon Numarası
Yayınlanmamıştır ancak yayınlandığı anda paylaşılacaktır.

Bu yazımız aracılığıyla gözüm sende iletişim bilgileri, gözüm sende irtibat tel, gözüm sende mesaj gönder, gözüm sende telefon no, gözüm sende whatsapp numarası gibi bilgileri detaylı olarak öğrenebilirsiniz.

Cevapla