Göz6 Başvuru Formu ve Whatsapp Başvuru Numarası

Göz6 Başvuru Formu ve Whatsapp Başvuru Numarası

GÖZ6 adlı yarışma programı TV8 ekranlarında yayınlanmaktadır. Program bir nevi seçim yarışmasıdır. Yarışmaya katılan iki grup vardır. Birinci grup kızlardan ikinci grup erkeklerden oluşmaktadır. Kızlara ve erkeklere ait odalar ve yaşam alanları bulunmaktadır. Evler yedi yirmi dört kamera ile kaydedilmektedir. Yarışmacıların neler yaptığı, neler konuştuğu hepsi kaydedilmektedir. Programın amacı yarışmalar ve elemeler sonunda kalan bir erkek bir kadın iki yarışmacının seçilmesi ve o kişilerin gelecek sezon Survivor programına katılmasıdır.

Kızlar grubu ve erkekler grubu program esnasında birtakım yarışmalar yaparlar. Gösterdikleri başarılara göre iyiler evde kalmaya devam eder ve kendini halka gösteremeyen, başarılı olamayan isimler elenir. Bu şekilde devam eden süreçte en sona kalan isimler arasından iki takımında şampiyonları seçilir. Kazanan iki yarışmacı yine aynı kanalda yayınlanan Survivor adlı yarışmaya katılma hakkı kazanır. İlk sezonunda kızlar takımında kazanan ve survivora katılan Berna Keklikler kendini Survivor yarışmasında da oldukça fazla göstermeyi başarmıştır.

Siz de Survivor programına doğrudan katılma hakkına sahip olmak istiyorsanız GÖZ6 programına katılmanız gerekmektedir. GÖZ6 adlı yarışma programına katılmak için aşağıda bulunan bağlantıya tıklamanız gerekmektedir.

Göz6 Başvuru Formu Doldur

Göz6 Programa Katılma Başvuru Numaraları
Henüz yayınlanmamıştır ancak yayınlandığı anda paylaşılacaktır.

Göz6 Whatsapp Başvuru Hattı Numarası
Henüz yayınlanmamıştır ancak yayınlandığı anda paylaşılacaktır.

Bu yazımız aracılığıyla göz6 iletişim bilgileri, göz6 irtibat tel, göz6 mesaj gönder, göz6 telefon no, göz6 whatsapp numarası, göz6 telefon numarası gibi bilgileri detaylı olarak öğrenebilirsiniz.

Yorum Yok - YORUM YAZIN

Cevapla