Gerçeğin Peşinde Zehra ve Korhan Bulundu Mu?

Gerçeğin Peşinde Zehra ve Korhan Bulundu Mu?

Gerçeğin Peşinde Zehra ve Korhan vakası, öncelikle bir kayı olayı olarak karşımıza çıktı diyebiliriz. Zehra’dan 7 aydır haber alamayan ailesi, ilk zamanlar gerekli olan tüm mercilere başvuru yapsalar da, herhangi bir sonuç alınamadı. Yapılan araştırmalar, Zehra ve Korhan’ın çalıştıkları fabrikadan birlikte çıktıklarını gösterdi ancak sonrasında ne yaptıkları veya nasıl kayboldukları bulunamadı. Zehra ve Korhan’ın, en son Korhan’ın arkadaşı olan Ali’nin evine gittikleri tespit edildi ancak Ali bu konuda son derece çelişki ifadeler vererek, bir şekilde işin içerisinden sıyrılmayı başardı. Sonrasında ise Gerçeğin Peşinde ekipleri Ali’ye ulaşmaya çalıştı ancak Ali, Gerçeği Peşinde ekiplerine hiçbir açıklama yapmak istemediğini belirtti.

Gerçeğin Peşinde Zehra ve Korhan Bulundu Mu?

Gerçeğin Peşinde Zehra ve Korhan Bulundu Mu?

Gerçeğin Peşinde programı, Ali’nin evine gitmelerinin ardından kaybolan ikiliden herhangi bir iz bulamazken, Ali ortaya birtakım iddialar attı. Sessizliği kısa bir müddet sonra bozan Ali, olay günü evinin önüne siyah renkli bir araba geldiğini ve bu arabanın Korhan ve Zehra ile konuştuktan sonra, herkesin bir anda ortadan kaybolduğunu belirtti. Olaydan sonra ne siyah arabadan ne de ikiliden herhangi bir iz bulunamazken, Korhan’ın arabası bir müddet sonra ortaya çıktı. Korhan’ın arabasının içerisinde bulunan kanlar, olayın daha da farklı bir boyut kazanmasına neden olurken, olayın artık bir cinayet vakası olduğu yavaş yavaş kesinlik kazanmaya başladı. Olayda kimlerin kurban olarak seçildiği ve kimlerin katil olduğu henüz bilinmezken, Adli tıp kurumundan gelecek olan rapor, tüm soru işaretlerini bir nebze de olsun çözecek gibi duruyor.

Gerçeğin Peşinde bugün, Korhan ve Zehra konusunda yeni konukları davet ederken, bu konuklardan son derece çarpıcı ve önemli açıklamaların geldiği görülüyor. Öte yandan Korhan’la ilgili açıklamalarda bulunan Korhan’ın eski eşi, olayla ilgili çok önemli noktalara değinerek, olay açısından önemli sayılabilecek birtakım bilgiler veriyor. Korhan’ın çocuklarına çok bağlı olduğunu belirten eski eşi, Korhan’ın ne olursa olsun çocuklarını bırakıp gitmeyeceğini ve bu nedenle iki kaybında canlarından endişe duyduğunu ifade ediyor. Öte yandan Ali’nin kendisine Korhan’la ilgili olarak; siyah bir lüks arabaya Zehra ile binip, Antalya’ya gittiklerini söyleyen Korhan’ın eski eşi, son derece önemli bilgilerle karşımıza çıkıyor. Bakalım bu bilgiler ışığında olay nerelere gidecek ve Zehra ile Korhan’ın akıbeti ne olacak?

Cevapla