Gerçeğin Peşinde Tuğba Çelik Cinayeti Son Gelişmeler (10 Ekim 2017)

Gerçeğin Peşinde Tuğba Çelik Cinayeti Son Gelişmeler (10 Ekim 2017)

8 Mayıs 2017 tarihinde kayıplara karışan ve iki gün sonra ölüm haberi gelen Tuğba Çelik’i kim öldürdü? Tuğba Çelik uçurumdan kendini mi attı yoksa bu bir cinayet mi? Olay ile ilgili araştırmalar Gerçeğin Peşinde programında araştırılmaya devam ediyor. Tuğba Çelik henüz 13 yaşında bir öğrenciydi. Olayın olduğu gün, 8 Mayısta arkadaşı ile birlikte okuldan kaçmış ve bir daha da görülmemişti. Öğretmeni olaydan haberdar olması için Tuğba Çelik’in annesi Melahat Çelik’i aradı ve kızının okuldan kaçtığını bildirdi.

Gerçeğin Peşinde Tuğba’yı Kim Öldürdü?

Haberi alan Melahat Çelik kızını aradı ve ikazda bulundu. Tuğba Çelik telefonda annesine merak etmemesini, eve gittiğini söyledi. Eve dönen Melahat Çelik kızını evde göremeyince yakınlarda oturan ve kızının yaşıtlarında bir çocuğu olan ağabeyinin evine gitti. Tuğba Çelik’in orada bulunup bulunmadığını sordu ve olumsuz cevap aldı. Bir hayli meraklanan Melahat Çelik eşini aradı ve durumu bildirdi. Geç saatlere kadar kızlarından haber alamayan aile polise koştu.

Gerçeğin Peşinde Tuğba Çelik Son Dakika Haberleri

Olaydan iki gün sonra akrabaları ile birlikte beklemenin anlamsız olduğunu düşünerek Antakya’da evlerinin yakınlarındaki yerleri aramaya çıktı. Evlerinin ilerisinde bulunan uçurumun kenarı gelip kızı Tuğba Çelik’i aradılar. Bir süre sonra Melahat Çelik’in görümcesi Tuğba Çelik’in cansız bedenini bulduğunu söyleyerek bağırdı. Dünyası başına yıkılan anne o an ne yapacağını şaşırdı.

Çevresindekiler olayın intihar olabileceğini söylese de Melahat Çelik kızının intihar etmiş olabileceğini düşünmüyor. Gerçeğin Peşinde ekibi olay ilgili araştırmalarını sürdürüyor. Canlı yayında olan gelişmeler sitemizde paylaşılmaktadır. Merak ettikleriniz için sitemizi takip edebilirsiniz.

Gerçeğin Peşinde Telefon Numaraları ve Gerçeğin Peşinde Whatsapp İhbar Hattı Numaraları‘na bu bağlantıya tıklayarak program ihbar hattı numaralarına ve iletişim telefon numaralarına kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Ayrıca Emine Kalaycı cinayeti hakkında tespit ve görüşlerinizi aşağıda bulunan yorum bölümü aracılığıyla bizlere iletebilirsiniz.

Bu yazımız aracılığıyla, gerçeğin peşinde tuğba çelik cinayeti çözüldü mü, gerçeğin peşinde tuğba çelik cinayetinde kim tutuklandı, gerçeğin peşinde tuğba çelik cinayetini kim işledi, gerçeğin peşinde tuğba çelik cinayeti hakkında tüm detaylar, gerçeğin peşinde tuğba çelik cinayeti son dakika gelişmeleri, gerçeğin peşinde tuğba çelik cinayetinde yeter tutuklandı mı, gerçeğin peşinde tuğba çelik kimler katil, gerçeğin peşinde tuğba çelik neden yayınlanmadı, gibi haberlere anlık olarak ulaşabilirsiniz.

Cevapla