Gerçeğin Peşinde Telefon ve Whatsapp İhbar Hattı Numaraları

Gerçeğin Peşinde Telefon ve Whatsapp İhbar Hattı Numaraları

Gerçeğin Peşinde programı TV8 ekranlarında yaz sezonunda başlayan program. Programın sunucusu Serap Paköz. Deneyimli sunucu bu işi ilk defa yapmıyor. Daha öncede birçok programda sunuculuk yapan Serap Paköz programı hakkıyla sunuyor. Gerçeğin Peşinde hafta içleri her gün 15.30’da ekranlara geliyor. Programa başvuran sayısı oldukça yüksek. Cinayet araştırma ve kayıp bulma formatlı bir program. Geçtiğimiz günlerde 11 yıldır çözülemeyen bir cinayeti çözmesi nedeniyle bayağı sükse yaptı. Tuğçe ve Büşra’nın katillerini tam 11 yıl sonra buldu ve gereken cezayı almaları için adalete teslim etti. Hiç kimsenin başaramadığı bir şeyi başaran program büyük bir kısmın takdirini topladı. Programa konu olan birçok olay bulunuyor. Bunlardan bir tanesi de Hakan Ekinci olayı. 13 yaşındaki Hakan Ekinci’nin gizemli ölümü haberlere konu olmuştu. Bunu kendine iş edinen program şimdilerde konunun aydınlanması için elinden geleni yapıyor. Serap Paköz’e programda yardımcı olan avukat ve adli tıp uzmanı bulunuyor. Bu kişiler işinde uzman olan ve değerli yorumları bulunan kişiler. Farklı bakış açıları ile olayları değişik yorumlamada katkı sağlıyor. Programın ekibi işini oldukça iyi yapıyor. Kayıp aileleri birçok kez kavuşturmuş ve ailelerin mutluluğunu sağlamıştır. Başvuran aileleri oldukça iyi karşılayan ekip herkesin mutlu ayrılması için çabalıyor. Her olayda adeta kendi başına gelmiş gibi üzüntü duyan Serap Paköz ailelerle beraber seviniyor, onlarla beraber üzüntü duyuyor. Bir nevi başvuran ailelerle dost, kardeş oluyor. Yakın ilişkiler içinde dertlerine ortak oluyor. Bu başarılı program uzun yıllar devam edeceğe benziyor. İzleyicisinin çok oluşu ve başarıları bunun teminatıdır.

Gerçeğin Peşinde Başvuru Formu Doldur
Henüz bir başvuru formu bağlantısı paylaşılmamıştır, yayınlandığında buradan da yayınlanacaktır.

Gerçeğin Peşinde Telefon Numarası
0542 332 22 22

Gerçeğin Peşinde İhbar Telefon Numarası
0542 332 22 22

Gerçeğin Peşinde Programa Katılma Başvuru Numaraları
0542 332 22 22

Gerçeğin Peşinde Whatsapp İhbar Hattı Numarası
0542 332 22 22

Gerçeğin Peşinde Canlı Yayın Telefon Numarası
0542 332 22 22

Gerçeğin Peşinde İletişim Mail Adresi
Gerçeğin Peşinde’nin aktif olarak kullanmış olduğu herhangi bir mail adresi bulunmamaktadır. Ancak bir mail adresi yayınlandığında bu sayfadan da yayınlanacaktır.

Bu yazımız aracılığıyla gerçeğin peşinde iletişim bilgileri, gerçeğin peşinde irtibat tel, gerçeğin peşinde mesaj gönder, gerçeğin peşinde telefon no, gerçeğin peşinde whatsapp numarası, gerçeğin peşinde telefon numarası gibi bilgileri detaylı olarak öğrenebilirsiniz.

8 Yorum - YORUM YAZIN

Cevapla