Gerçeğin Peşinde Son Dakika Gelişmeleri (9 Şubat 2018)

Gerçeğin Peşinde Son Dakika Gelişmeleri (9 Şubat 2018)

Gerçeğin Peşinde Son Dakika Gelişmeleri, bugün 13 yaşında olan Ayşe’nin, karnesini aldıktan sonra kaybolması vakasıyla ilk olarak karşımıza çıkıyor. 6 gündür herhangi bir şekilde haber alınamayan ve durumu son derece merak edilen Ayşe, hem ailesi tarafından hem de Gerçeğin Peşinde ekipleri tarafından yoğun bir şekilde her yerde aranıyor. Ayşe’nin birtakım kişilerle kaçmış olabileceği ve onların desteğiyle saklanıyor olabileceği ihtimali kuvvetliyken, bunun yanı sıra Ayşe’nin bazı günler hastane bahçesinde kaldığı gibi ihbarların da programa geldiği görülüyor. Ayşe, bir görgü tanığının ifadesine göre Ege Üniversitesi hastanesinin bahçesinde ara ara kalıyor ve yine diğer görgü tanıklarının ifadesine göre bazı dükkanlarda oturup, dükkan sahipleriyle zaman geçiriyor.

Gerçeğin Peşinde Son Dakika Gelişmeleri

Gerçeğin Peşinde Son Dakika Gelişmeleri

Ailesi, minik Ayşe’nin birileri tarafından kandırılmış olması ihtimali üzerinde fazlasıyla dururken, yapılan çalışmalar sonucunda Ayşe’nin bulunması adına çok az bir zaman kaldığı görülüyor. Öte yandan Gerçeğin Peşinde bugün, Hafize Hanım’ın trajikomik hikayesini de ele alıyor. Hafize Darcan, 11 senelik bir evlilik yaşarken, bu süre zarfında eşiyle yalnız 3 aylık bir süre boyunca birlikte kalabildi. Hafize Hanım’ın ifadesine göre, eşi kendisiyle herhangi bir şekilde ilgilenmiyor ve ondan uzak kalabilmek adına her türlü yolu deniyor. Bu konuda eşinin ailesinin de eşine destek verdiğini ifade eden Hafize Hanım, eşi İsmet Bey’i hayatından çıkarmak ve başka kimselere vermek istemiyor.

Hafize Hanım, eşinin ailesinin İsmet Bey’e yeni bir kadın ayarladığını ve İsmet Bey’in ise sürekli olarak söz konusu kadınla birlikte olduğunu belirtirken, söz konusu kadının evine gidip kadını sert bir şekilde uyardığını söylüyor. Hafize Hanım, her ne kadar eşinden ayrılmak istemese de ve eşiyle tekrar beraber olmak istese de, bu konuda eşinden olumlu yanıt alamıyor. Bunun yanı sıra Gerçeğin Peşinde programı, eğlenmeye Özlenen Hanım’ın sır dolu ölümünü de ele alıyor. Eğlenmeye giden Özlenen Hanım, kamera kayıtlarına göre arkadaşından ayrılarak karanlık bir sokağa giriyor ve hemen 40 dakika sonra otobanda cansız bedeni bulunuyor. Özlenen Hanım’ın katilleri ve nasıl öldürüldüğü hakkında henüz bir bilgi yokken, Gerçeğin Peşinde programı bu konuyu en ince ayrıntısına kadar masaya yatırıyor.

Bir Cevap - YORUM YAZIN

Cevapla