Gerçeğin Peşinde Son Dakika Gelişmeleri (31 Ocak 2018)

Gerçeğin Peşinde Son Dakika Gelişmeleri (31 Ocak 2018)

Gerçeğin Peşinde son dakika gelişmeleri, bazen şaşırtıcı, bazen üzücü, bazense sevindirici bir şekilde karşımıza çıkıyor. Gerçeğin Peşinde programının bugün en önemli konularından biri; 1 aydır hiç bir şekilde haber alınamayan ve hayatından endişe edilen 16 yaşındaki Meryem’di. Ailesi her türlü arama çalışmasını bireysel olarak gerçekleştirse de, bununla birlikte güvenlik güçlerine de konu hakkında bildirimde bulunsa da, halen daha en ufak bir sonuç alınamıyor. Bu nedenle çareyi Serap Paköz’ün sunduğu Gerçeğin Peşinde programında bulan Meryem’in ailesi, kızlarının bulunması adına tüm izleyenlere çağrıda bulunuyor. Konuyla yakından ilgilenen Gerçeğin Peşinde ekibi, 16 yaşındaki Meryem’in bulunabilmesi adına bir görgü tanığı ya da Meryem’in herhangi bir arkadaşından haber bekliyor.

Gerçeğin Peşinde son dakika gelişmeleri

Gerçeğin Peşinde Son Dakika Gelişmeleri

Gerçeğin Peşinde programı, kayıp olan Meryem’in kaçırılmış olmasından büyük bir şüphe duyarken, hem güvenlik güçlerinin tespitleri hem de Gerçeğin Peşinde ekibinin yapmış olduğu incelemeler sonucunda, söz konusu ihtimal çok daha fazla kuvvetleniyor. Kayıp olan Meryem bir yana dursun, programın önemli gündem maddelerinden bir diğeri ise otobanda ölü bulunan Özlenen Hanım. Yapılan incelemeler sonucunda araba çarptığı söylenirken, Özlenen Hanım’ı kayıtlara göre öldüğü akşam son defa gören Yıldıray Bey ise son derece önemli açıklamalarda bulundu. Özlenen Hanım’ın ailesi tamamıyla konuyla ilgili Yıldıray Bey’den şüphe ederken, Yıldıray Bey konuya ilişkin olarak herhangi bir suçunun olmadığı yönünde kendini savundu. Gerçeğin Peşinde ekibi Yıldıray Bey’in anlattıklarını çelişkili bulurken, Özlenen Hanım’a ilişkin olarak birtakım şeylerin saklandığı yönünde bir kanıya vardı. Özlenen Hanım’ın cinayetinin ne zaman aydınlanacağı ise henüz tam olarak bilinmiyor.

Gerçeğin Peşinde bugün, yine bir önceki günde olduğu gibi Hafize Hanım’ın oldukça üzücü ancak bir o kadar da güldüren hikayesini tekrardan masaya yatırıyor. Hafize Hanım’ın eşi İsmet Bey, herhangi bir şekilde Hafize Hanım’la birlikte olmak istemezken, Hafize Hanım’ın İsmet Bey’den vazgeçmesi konusunda Gerçeğin Peşinde programı dahil herkes baskı uyguluyor. Ancak tüm bu baskılara karşı koyan Hafize Hanım, İsmet Bey’den ne olursa olsun hiç bir şekilde vazgeçmeyeceğini söylüyor. Hafize Hanım’ın İsmet Bey’den ayrılması için daha çok uğraşılacak gibi görünüyor.

 

Cevapla