Gerçeğin Peşinde Son Dakika Gelişmeleri

Gerçeğin Peşinde Son Dakika Gelişmeleri

Gerçeğin Peşinde son dakika gelişmeleri, acılı bir annenin dramını apaçık gözler önüne seriyor. 13 gündür kızlarından haber alamayan anne, kızlarının evden kaçtığını düşünüyor. 14 yaşındaki Bahar ile 16 yaşındaki yağmur, yaklaşık 2 haftadır annelerine herhangi bir şekilde haber vermeyerek, ortadan kayboldular. Anneleri, büyük kızının 14 yaşındaki Bahar’ı da ikna ederek kaçtıklarını belirtirken, her ne olursa olsun kızlarının geriye dönmesini istiyor. 6 çocuğuna tek başına bakmak zorunda olan anne, son derece zor şartlar altında çocuklarının geçimini sağlıyor. Çocukların babaları, yıllar önce bir kadınla birlikte çocuklarını ve eşini bırakırken, yıllardır çocuklarının nasıl geçindiğini veya çocuklarının bir ihtiyaçları olup olmadığını dahi arayıp sormuyor.

Gerçeğin Peşinde Son Dakika Gelişmeleri

Gerçeğin Peşinde Son Dakika Gelişmeleri

Acılı anne yabani otlar toplayıp, bu otları satarak evin geçimini sağlamaya çalışırken, 6 çocuğa birden bakmak zorunda olması, annenin maddi açıdan son derece zorlanmasına neden oluyor. Bahar ve Yağmur’un ortadan kaybolmaları ise annenin yükünü iki katına çıkarırken, anne Gerçeğin Peşinde programı ile çocuklarını aramak için canla başla mücadele ediyor. Program sayesinde kızlarından haber alınması beklenirken, Gerçeğin Peşinde ve ekipleri gelen tüm ihbarları değerlendirerek, acılı annenin evlatlarını arıyor. Kızların birileri tarafından kaçırılıp kaçırılmadığı veya kendilerinin kaçtığı gibi durumlar tamamıyla merak konusuyken, ilerleyen günlerde olayın aslının ortaya çıkması bekleniyor.

Gerçeğin Peşinde bugün, Zehra ile Korhan’ın izini sürmeye devam ediyor. İkili hakkında çarpıcı açıklamalarda bulunan bir isim, bu vakayla ilgili önemli bilgiler verirken, şüphelerini de aktararak Zehra ve Korhan olayından birtakım kişileri sorumlu tutuyor. Zehra ve Korhan’ı yakından tanıyan bu kişi, bakalım programda neler söylüyor ve olayın çözülmesine ne denli katkı sağlıyor? Programın bugünkü konularından bir diğeri ise Muhterem Hanım’ın eşi tarafından yüzüstü bırakılması. Kanser olduğunu öğrenmesiyle birlikte eşi tarafından terk edilen Muhterem Hanım, üstüne üstlük nafakalarını da alamamış ve son derece zor durumlar yaşamış. Bununla birlikte eşinin alacaklıları silahlı olarak Muhterem Hanım’ın evini basmış ve Muhterem Hanım bu olaylardan son derece etkilenmiş. Eşinin tüm yaptıkları karşısına bedelini ödemesini isteyen Muhterem Hanım, bugün eşiyle yüz yüze geliyor. Eşinin ne açıklama yapacağı ve bu süreçten sonra ne gibi adımları atacağı tüm izleyenler tarafından merak ediliyor.

 

Cevapla