Gerçeğin Peşinde Son Dakika Gelişmeleri (29 Ocak 2018)

Gerçeğin Peşinde Son Dakika Gelişmeleri (29 Ocak 2018)

TV 8’in en sevilen programlarından biri olan Gerçeğin Peşinde Son Dakika Gelişmeleri ile izleyenleri, heyecan, mutluluk ve sevinç dolu anlara boğmaya devam ediyor. Birçok kayıp vakasının ve birçok cinayetin sonuca kavuştuğu bir program olan Gerçeğin Peşinde, her zamanki gibi sıcak gelişmeler ile izleyenlerinin karşısına çıkıyor. Esrarengiz olaylar, çarpıcı gerçekler ve son derece tüyler ürpertici gelişmeler, izleyenleri ekrana kilitlemeye devam ediyor.

Gerçeğin Peşinde Son Dakika Gelişmeleri

Gerçeğin Peşinde Son Dakika Gelişmeleri

Gerçeğin Peşinde programında son bölümde öne çıkan en çarpıcı konulardan biri, Handan Çakal cinayeti… Bu cinayetin yankıları halen daha sürerken, cinayetin seyrini değiştirecek açıklamalar gelmeye devam ediyor. Handan Çakal cinayetinin şüphelileri arasında yer alan Onur D., canlı yayına uzaktan bağlantı ile katılarak, birtakım açıklamalarda bulundu ve bu açıklamalar, ne izleyenleri ne de Gerçeğin Peşinde ekibini hoşnut edebildi. Çelişkili ifadeler kullanmakta olan Onur D., Handan Çakal’ın öldürmediğini ifade ederken, bu konuda yapılan bazı tespitleri de yalanlamakta ve tespitlerin açıklamasını yapmakta. Gerçeğin Peşinde bugün yaşanılan en önemli olaylardan biri ise Sinem hanımın oğlunu aramasıydı. Sinem hanımın kocası, Sinem hanımın kız kardeşiyle birlikte çocuğunu da alarak deyim yerindeyse Sinem hanımı terk etti. Sinem hanım kocasından çok oğlunun peşindeyken, çocuğunun Ankara’da olabileceği konusunda iddialar her geçen gün netleşiyor. Bununla birlikte programın bir diğer önemli konusu ise 45 yaşındaki bir adamın, 15 yaşındaki bir genç kızla randevulaşarak, bu kızı götürmesi ve bu kızdan halen daha haber alınamaması. 45 yaşındaki adamın ablası bugün yayına bağlanırken, yapmış olduğu açıklamalar olayın ciddiyetini bir miktar daha ortaya çıkardı.

Gerçeğin Peşinde programı, yine birçok vakanın, yine birçok esrarengiz olayın ve cinayetlerin peşindeyken, ev sahibi tarafından alıkonulan ve 7 yıl boyunca cinsel saldırıya maruz kalan kadının dramı, Gerçeğin Peşinde programında yer aldı. Ev sahibinin vicdansızlığını tüm çıplaklığıyla gözler önüne seren Gerçeğin Peşinde programı, cinsel saldırıya uğrayan kadının yaşadıklarını ise bir bir gözler önüne serdi. Gerçeğin Peşinde bugünkü bölümüyle yine son derece heyecan dolu, merak dolu ve odlukça ilginç konulara yer verirken, programın da gündemi son derece yoğun bir şekilde izleyenlerinin karşısına çıktı.

Cevapla