Gerçeğin Peşinde Son Dakika Gelişmeleri (28 Mayıs 2018)

Gerçeğin Peşinde Son Dakika Gelişmeleri (28 Mayıs 2018)

Gerçeğin Peşinde Son Dakika Gelişmeleri, birbirinden ilginç konularla karşımıza çıkıyor. Programın en önemli konularından biri olan Behiye Hanım’ın yaşamış olduğu dram, tüm izleyenleri hüzne boğarken, sucunu Serap Paköz’ün bu konuda Behiye Hanım’ın eşine söylemiş oldukları, ciddi anlamda Behiye Hanım’ın kaderini değiştirecek gibi görünüyor. Behiye Hanım’ın eşi, ölen abisinin hanımıyla dini nikah kıyınca, haliyle Behiye Hanım 3 çocuğu ile birlikte deyim yerindeyse çaresizliğe terk ediliyor. Çaresini Gerçeğin Peşinde programı ile arayıp, 3 çocuğunun da zarar görmemesini isteyen Behiye Hanım, program sayesinde büyük bir yol kat etmiş gibi görünüyor. Behiye Hanım’a bunları yapan eşi ise programda açıklamalar da bulunsa da, bu durumdan memnun olduğu dikkatlerden kaçmıyor. Behiye Hanım’ın ne yapacağı, eşinin Behiye Hanım’a sahip çıkıp çıkmayacağı ve Behiye Hanım’ın çocuklarının bu durumdan nasıl etkileneceği, tamamıyla soru işareti olarak karşımıza çıkıyor.

Gerçeğin Peşinde Son Dakika Gelişmeleri (28 Mayıs 2018)

Gerçeğin Peşinde Son Dakika Gelişmeleri (28 Mayıs 2018)

Gerçeğin Peşinde programının bir diğer önemli konularından biri de, birbirinden esrarengiz olan cinayet vakası ya da vakaları. 35 yaşında bir yetişkinin, son derece şaibeli bir cinayete kurban gitmesi, şuan için programın ana gündem maddelerinden biri iken, cinayetin detaylarının her geçen gün ortaya çıkması, tüylerin daha da çok ürpermesine neden oluyor. Olay yeri bulguları ve incelemelere göre ölmeden önce işkence gören cinayet kurbanı Çağdaş Adıgüzel, öldürüldükten sonra da fosseptik çukuruna atıldı. Cesedin tamamıyla tesadüfen bulunması ve olayın ortaya çıkması söz konusuyken, katilin sadece Çağdaş Adıgüzel’i değil, başka kişileri de öldürmüş olabileceği iddiası ortalarda dolanıyor. Ayrıca katilin, evinin bahçesinde başka cesetler de saklıyor olabilme ihtimali, olayın daha da çok büyüyeceğini gösteriyor. Son olarak cinayetin tek bir kişi tarafından mı yoksa birden fazla kişiyle mi işlendiği, halen daha cevapsız bir soru olarak biliniyor.

Gerçeğin Peşinde bugün, Murat Bey’in esrarengiz ve titiz bir planlama ile cinayetini de konu alıyor. Eski eşi tarafından öldürüldüğünden şüphelenilen Murat Bey cinayeti, tüm Türkiye tarafından en merak edilen konuların başında yer alıyor. Murat Bey’in ölümünün sır perdesi ise yavaş yavaş aralanıyor.

 

Cevapla